'da 68 yaşındaki kadın 20 yılda 10 kişi öldürdü

'nın şehrinde yaşayan 68 yaşındaki büyükannenin, 20 yılda tam 10 kişiyi öldürüp parçaladığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 31.7.2015 11:40
Rusya'da 68 yaşındaki kadın 20 yılda 10 kişi öldürdü

'nın ikinci büyük kenti 'ta yaşayan 68 yaşındaki bir büyükannenin son 20 yılda en az 10 kurbanını öldürdükten sonra parçalayarak kentin çeşitli yerlerine attığı ortaya çıktı.

Rus medyasının 'Karındeşen Büyükanne' lakabını taktığı Tamara Samsonova'nın işlediği korkunç cinayetler, geçtiğimiz günlerde 79 yaşındaki Valentina Ulanova adlı bir kadının başsız cesedinin Dimitrova Caddesi'ndeki bir havuzun yanında bulunmasıyla ortaya çıktı.

Tass ajansının haberine göre, Samsonova'nın bir süredir yaşlı kadının bakıcılığını yaptığını öğrenen polis 'Karındeşen Büyükanne'yi izlemeye aldı. Polis 'Karındeşen Büyükanne'nin apartmanındaki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyince, 68 yaşındaki Samsonova'nın siyah bir çöp poşetiyle kurbanının parçalanmış ceset parçalarını taşıdığını ortaya çıkardı.

10 KİŞİYİ AYNI YÖNTEMLE ÖLDÜRMÜŞ
'Karındeşen Büyükanne'nin evinde yapılan aramada düzenli şekilde tutulmuş günlükler bulan polis, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı ve yaşlı kadının son 20 yıl içinde en az 10 kişiyi aynı yöntemle parçalayarak ortadan kaldırdığını saptadı. Polis, günlüklerden, Sovyetler Birliği döneminde bir otelde kat hizmetçiliği yapan Samsonova'nın vahşet zincirini yaklaşık 20 yıl önce başlattığını belirledi.

12 YIL ÖNCEKİ CİNAYET DE AYDINLIĞA KAVUŞTU
'Karındeşen Büyükanne'nin günlüklerinde işlediği cinayetleri ve kurbanlarının cesetlerini nasıl parçalayarak ortadan kaldırdığını en ince ayrıntısına kadar yazdığı ortaya çıktı. Polis günlüklere kaydedilen cinayetlerle o tarihlere denk gelen ve aydınlatılmadan kapanan kaybolma vakalarını karşılaştırmaya başladı. Karşılaştırma sonucunda, 12 yıl önce yine aynı caddede başsız, kolsuz ve bacaksız halde bulunan bir bedenin de 'Karındeşen Büyükanne'nin kurbanına ait olduğu anlaşıldı.

CİNAYETLERİNDE AYRINTIYA GİRMEKTEN KAÇINDI
Günlüklere göre o tarihte 44 yaşında olan ve Samsonova'nın kiracısı olan erkek kurbanın 'Karındeşen Büyükanne' tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. 'Karındeşen Büyükanne'nin polise cesedi Fruzensky Caddesi'nde bulunan başka bir kiracısının cinayetini de itiraf ettiği öğrenildi.

Polis, yine 2005 yılında arkasında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolan 'Karındeşen Büyükanne'nin kocasının da kurbanlardan biri olmasından korkulduğunu açıkladı. Poliste sorgulaması süren 'Karındeşen Büyükanne'nin başka cinayetleri de itiraf ettiği ancak günlüklerinde olduğu gibi cinayetlerin ayrıntılarına girmekten kaçındığı bildirildi.

Ensonhaber

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Rusya'da 68 yaşındaki kadın 20 yılda 10 kişi öldürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz