aşkı için saatlerce uçtu

Yıldız futbolcu , sınır tanımaz bir aşık olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi...

Giriş Tarihi: 1.8.2015 14:56
Arda Turan aşkı için saatlerce uçtu

Bir süredir yeni takımı Barcelona'nın kampı için Los Angeles'ta olan Arda, bu sürede yeni sevgilisi 'a hasret kaldı. Yıldız futbolcu, ABD'deki kampın sona erip takımla birlikte İspanya'ya dönmesini fırsat bildi. , Los Angeles ve Barcelona arasındaki 9 bin 600 kilometreyi 12 buçuk saatte kat etmesini hiç umursamadı! Arda Turan, Los Angeles ve Barcelona arasındaki 9 bin 600 kilometreyi 12 buçuk saatte kat etmesini hiç umursamadı!

YELKENLİDE KALDI
Yıldız futbolcu, takım uçağından iner inmez kendisi için bekleyen özel uçağına geçti. Arda Turan, bu kez 3 bin 450 kilometre yol giderek Barcelona'dan Bodrum'a geçti.

Aslıhan Doğan'ı görebilmek için yaklaşık 5 saatlik bir yol daha yapan Arda Turan, 1 gece sevgilisinin yanında Bodrum'da kaldı. Ünlü çiftin konaklamak için seçtiği adres ise Doğan Ailesi'ne ait olan yelkenliydi.

Burada hasret gideren Aslıhan Doğan ve Arda Turan, Türkbükü açıklarında demirli olan teknelerine yine Türkbükü'nde bulunan Bodrum Mantı'dan mantı sipariş etti.

SAATLERCE UÇTU
Yıldız futbolcu, geceyi Bodrum'da geçirdikten sonra sevgilisi Aslıhan Doğan'ı da yanına alıp tekrar Barcelona'nın yolunu tuttu. Arda Turan'ın sosyetik aşkını görebilmek için kat ettiği mesafe ve harcadığı zaman "Aslıhan aşkı gerçekten Arda'nın ayaklarını yerden kesti. Arda, sevgilisini görebilmek için saatlerce havada kaldı" yorumu yaptı. Türk yemeklerine olan düşkünlüğüyle tanınan hatta İspanya'da da sürekli geleneksel yemeklerimizi yiyen Arda Turan'ın Bodrum'da ilk istediği şey mantı oldu. Arda, gece yarısı teknede mantı keyfi yaptı.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Arda Turan aşkı için saatlerce uçtu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz