İstanbul sosyetesi Mikonos'a akın etti

Sosyetenin ünlü isimleri, adalarında çılgınlar gibi eğleniyor.

Giriş Tarihi: 5.8.2015 12:31 Güncelleme Tarihi: 5.8.2015 13:21
İstanbul sosyetesi Mikonos'a akın etti

Ekonomik krizle boğuşan 'a Türkler akın etti. Türkler'in de en çok gittiği tatil yerlerinden biri haline gelen Mikonos'un en gözde mekanları arasında yer alan Nammos, Scorpios, Interni ve Moni'yi Türkler, tıka basa doldurdu.

Sabah'ta yer alan habere göre, Hakan , , ve Emir Sarıgül, Yunanistan'ın çılgın ve pahalı partilerinde doyasıya eğleniyor.

YUNANİSTAN'I TÜRK SOSYETESİ KURTARACAK
Yunanistan'ın en ünlü şarkıcılarından biri olan Antonis Remos'un geçtiğimiz cuma günü Nammos'taki konserinde, ön masalardaki Türk hakimiyeti dikkat çekiciydi.

AYSAL 40 BİN EURO HESAP ÖDEDİ
Mikonos'un pahalı eğlence mekanı Nammos'ta cuma gecesi Yunanistan'ın ünlü sanatçısı Antonis Remos sahneye çıktı. Ön masaların 5 bin Euro'dan rezerve edildiği mekanda Türkler ağırlıktaydı.

SARIGÜL'ÜN GELİNİ DE ORADAYDI
En ön masalarda, işadamları Serdar Bilgili, Ünal Aysal ve eşi Fani Aysal ile Emir Sarıgül ve eşi Fatoş Sarıgül vardı. Ön masalar ortalama 30-40 bin Euro hesap ödedi.

TANESİ 100 EURO'DAN 40 ŞAMPANYA PATLATTILAR
Hacı Sabancı'nın kardeşi Hakan Sabancı, arkadaşlarıyla Mikonos'un gözde mekanı Nammos'taydı. Osman Poroy'un doğum günü kutlamasında içki su gibi aktı. Çılgınca dans edip eğlenen grup, gecede 40'a yakın şampanya patlattı. Ekip, tanesi 100 Euro olan şampanyalar için 12 bin 160 lira ödedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul sosyetesi Mikonos'a akın etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz