tehdit etti!

Eş Genel Başkanı Selahattin , "Terörle Mücadele Kanunu Kapsamına Giren Suçların Faillerinin Yakalanmasına Yardımcı Olanlara Verilecek Ödül Hakkında Yönetmelik" ile ilgili teröristleri ele verenlere para ödülü verilmesini onursuzlukla itham ederek,ihbarda bulunanların başına birşey gelirse sorumlu olmayız diyerek tehdit etti.

Giriş Tarihi: 31.8.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 31.8.2015 16:44
Demirtaş tehdit etti!

ELE VERME KORKUSU SARDI

Eş Genel Başkanı para için komşularınızı ihbar etmeyin,ispiyonculuk onursuzluktur diyerek teröristleri ele verme korkusunu açıkça belirterek "Suçla mücadele başka bir şeydir. Yurttaşını ihbarcılığa, onursuzluğa teşvik etmek başka bir şeydir. 'Size para vereceğim, mahallenizdekileri ispiyon edin' demek onursuzluğa teşviktir" dedi.

MASUM GÖSTERME ÇABASI

İhbarda bulunanları ağır ithamlarla eleştiren Selahattin Demirtaş 'İspiyonladığınız insan gerçekten öyle mi değil mi bilemezsiniz' diyerek teröristleri masum gösterme çabasını belli etti.

İHBAR EDENLERİ TEHDİT ETTİ

Teröristleri ve terör şüphelilerini güvenlik güçlerine bildirenleri açıkça tehdit eden Demirtaş; "Onun başına gelecek her şeyden siz sorumlu olursunuz. Toplum bir anda birbirine güvenmeyen, komşuluk ilişkilerinin inanılmaz dejenere olduğu, güvensizliğin hakim olduğu, birbirine insanların düşman haline getirildiği bir durum, kaos ortaya çıkabilir. Para için insanlarımız birbirini satmamalıdır. Bu çağrıya insanlarımız elinin tersiyle cevap vermelidir" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirtaş tehdit etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz