İtibar celladı Ahmet Hakan işbaşında!

Yıllardır Cumhurbaşkanı Erdoğan ve iktidarı hakkında yaptığı sert açıklamalar nedeniyle eski milletvekili İhsan Özkes’i yere göğe sığdıramayan Ahmet Hakan yine haysiyet cellatlığına başladı. İhsan Özkes’in 30 Ağustos resepsiyonuna katılmasıyla birlikte topyekün saldırıya geçen Doğan ve FETÖ medyası, ikiyüzlülüğünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Giriş Tarihi: 1.9.2015 10:09 Güncelleme Tarihi: 1.9.2015 10:49
İtibar celladı Ahmet Hakan işbaşında!

Doğan Medya ikiyüzlülüğünü gözler önüne sermeye devam ediyor. Ahmet Hakan, Hürriyet'teki köşesinde son günlerde yaptığı açıklamalarla 'yi yerden yere vuran İhsan Özkes'i hedef alan bir yazı kaleme aldı. Türkiye basınında itibar cellatlığıyla ünlenmiş Hürriyet en büyük kalemşorlerinden birisi olan Ahmet Hakan, İhsan Özkes'in 'ı desteklemesini hazmedemedi ve Özkes aleyhine linç kampanyası başlattı.

ERDOĞAN DÜŞMANI MEDYA

Yayın politikasını ve Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kuran Doğan Medya, sahip olduğu yazılı ve görsel medya organları yoluyla sürekli manipülatif haberlere imza atıyor. Özellikle Erdoğan'ı destekleyen isimlerle ilgili yakışıksız ve itibar sarsıcı haberlere imza atan Doğan Medya, bunun en son örneğini İhsan Özkes olayında sergiledi.

SON KURBANLARI ÖZKES

Hürriyet'teki köşesinde "Hayrola İhsan Hoca Bel'am mı oldun?" başlıklı bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, İhsan Özkes'i Firavun'dan yana olmak suçladı. Köşesinde kullandığı "Firavun" tabiriyle Erdoğan ve AK Parti düşmanlığını bir kez daha gün yüzüne çıkaran Ahmet Hakan tetikçiliğin de ötesine geçerek ahlak ve saygı sınırlarını bir kaz daha aştı.

DOĞAN'IN TETİKÇİLERİ İŞBAŞINDA!

Halkın oylarıyla seçilmiş bir cumhurbaşkanına adeta savaş açan Aydın Doğan ile kalemşorleri AK Parti ve destekçilerini aşağılayıcı ifadeler kullanmaktan hiçbir zaman geri durmuyor. Her seçim döneminde sahip olduğu tüm imkanları CHP için seferber etmekten çekinmeyen Aydın Doğan, seçim yaklaştıkça Erdoğan ve AK Parti'ye tüm gücüyle saldırıyor. Ahmet Hakan'ın Özkes ile ilgili yazdığı yazı bunun en somut örneklerinden birisi oldu.

İTİBAR CELLADI AHMET HAKAN!

Doğan'ın itibar cellatlarından birisi olan Ahmet Hakan, yaklaşan 1 Kasım Seçimleri öncesinde üzerine düşeni yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyen eski CHP'li İhsan Özkes hakkında küçük düşürücü bir yazı kaleme alarak o ismi kamuoyu nezdine itibarsızlaştırmaya çalıştı. Bu tür karalama kampanyaları Doğan Medya bünyesinde çalışan Ahmet Hakan ve türevlerinin her seçim öncesinde sıkça uyguladığı bir yöntem.

DOĞAN MEDYA KOMPLO FABRİKASI

CHP ile birlikte her seçim döneminde halkın şamarını yiyen tarafta yer alan Doğan Medya için AK Parti ve Erdoğan karşısında kaybetmek artık kaçınılmaz bir kader haline geldi. İşte bu sebeple olacak ki yeri geldiğinde terörün bile en büyük destekçilerinden birisi haline gelen Aydın Doğan ve çetesinde 'ya tutarsa' mantığıyla sahneye konan kirli senaryolar ve komplolar hiç bitmiyor. "Can çıkar huy çıkmaz" deyimi tam da bu grup için icat edilmiş olsa gerek Doğan Medya benzer bir senaryoyu bu kez 1 Kasım Seçimleri öncesinde sahneye koydu. Kurbanlarından birisi olarak bu kez eski CHP'li İhsan Özkes'i seçen sabıkalı medya grubu o meşhur linç kampanyalarına Ahmet Hakan aracılığıyla start vermiş oldu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İtibar celladı Ahmet Hakan işbaşında!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz