Türkiye Tabipler Birliği’nden skandal açıklama!

Türkiye Tabipler Birliği, Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde katledilen Dr. Abdullah Biroğul hakkında yaptığı basın açıklamasında ’nın isminin geçmesinden özenle kaçındı. PKK’nın gerçekleştirdiği saldırı hakkında Meclis’i göreve davet eden , her konuda Hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sert açıklamalarda bulunurken PKK vahşetini perdelemeye çalıştı.

Giriş Tarihi: 1.9.2015 12:24 Güncelleme Tarihi: 1.9.2015 12:38
Türkiye Tabipler Birliği’nden skandal açıklama!

Türkiye Tabipler Birliği'nden yine utanç verici bir açıklama geldi. Türkiye Tabipler Birliği, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde katledilen Dr. Abdullah Biroğul hakkında yaptığı basın açıklamasında 'nın isminin geçmesinden özenle kaçındı. PKK'nın gerçekleştirdiği saldırı hakkında Meclis'i göreve davet eden , her konuda Hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sert açıklamalarda bulunurken PKK vahşetini geçiştirmeye çalıştı.

PKK'YI KINAMADI HÜKÜMETİ GÖREVE ÇAĞIRDI

Muğlak ifadelerle PKK vahşetinin üzerini örtmeye çalışan Türkiye Tabipler Birliği, Dr. Abdullah Biroğul'un katilinin "herkes" olduğunu iddia etti. PKK'ya, PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'ye ve PKK vahşetini destekleyen medya kuruluşlarına tek kelime söyleyemeyen Türkiye Tabipler Birliği şiddet ortamını önlemesi için Meclisi ve hükümeti göreve davet etti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye Tabipler Birliği’nden skandal açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz