'den 'a tam destek

Bodrum’da Doğan Yayın İlkeleri toplantısında medyasının icraatlarıyla çelişen bir konuşma yapan ’a medyasından tam destek geldi. Örgüte yakınlığı ile bilinen gazeteler ve televizyonlar 17-25 Aralık darbesinden bu yana birlikte hareket ettikleri Aydın Doğan’a “yanındayız” mesajı gönderdi.

Giriş Tarihi: 5.9.2015 14:33
Fetö'den Aydın Doğan'a tam destek

17-25 Aralık darbesinden bu yana gizli yürütülen -Doğan medyası işbirliği artık iyice gün yüzüne çıktı. Bodrum'da Doğan Yayın İlkeleri toplantısında medyasının icraatlarıyla çelişen bir konuşma yapan 'a FETÖ medyasından tam destek geldi. Örgüte yakınlığı ile bilinen gazeteler ve televizyonlar 17-25 Aralık darbesinden bu yana birlikte hareket ettikleri Aydın Doğan'a "yanındayız" mesajı gönderdi.

HÜRRİYET İPEK-KOZA OPERASYONUNU ÇARPITTI
"Gülen'in bir gülüşüne dünyaları veririm" diyen Akın İpek'in şirketlerine yönelik illegal para trafiği operasyonunu "muhalif medyaya saldırı" gibi gösteren FETÖ medyasına Aydın Doğan'dan da destek gelmişti. Doğan medyası bu para trafiği hakkında hiçbir haber yapmazken, FETÖ medyası dili ile iktidara saldırdı.

TAHA AKYOL'DAN FETÖ MEDYASINA TAM DESTEK
FETÖ medyasına tak destek veren Hürriyet yazarı Taha Akyol da dünkü yazısında yine Gülen medyasını akladı ve AK Parti'yi hedef aldı. En büyük trol olan Gülen'in sosyal medyadaki tetikçisi Fuatavni'yi görmezden gelen Taha Akyol, sosyal medyadaki AK Partililerden şikayet etti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetö'den Aydın Doğan'a tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz