Korkut'tan fotoğraf açıklaması

, sosyal medyayı sallayan seçim otobüsündeki fotoğrafın 'montaj' olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 12.9.2015 13:56
Korkut'tan fotoğraf açıklaması

BKM Mutfak oyuncularından Ersit Korkut, sosyal medyayı sallayan parti otobüsünün üstünde gösterilen fotoğrafın 'montaj' olduğunu söyledi.

Aynı karenin orijinal halini de instagram sayfasında yayınlana Korkut, altına şu notu düştü:

"Bir süredir, sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik pervasızca, hiçbir dayanağı olmayan ithamlarla bezeli, beni ve çalıştığım kurumu itibarsızlaştırmaya yönelik provakatif bir kampanya sürdürülmektedir. Nedenini ve kaynağını anlayamadığım biçimde, yukarıda orijinalini görebileceğiniz fotoğrafım, bir partinin seçin minibüsünün üzerindeymişim hissi yaratacak şekilde montajlanmasıdır.

Ülkemizin zor günlerden geçtiği böylesi bir dönemde gerçekleştirilen bu eylemi herhangi bir vicdan terazisinde tartmak mümkün değildir.

Dil, din ve iade özgürlüğüne inana bir insan olarak buradan açıkça belirtmek isterim ki, tutabileceğim tek taraf savaşsız, terörsüz ve linç kültüründen uzan bir ortamnın tarafıdır. Son dönemde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden herkese Allah'tan rahmet, ailelerine başsağılığı diler, hakkımda gerçekleştirilen bu çirkin kampanyaya itibar edilmemesini rica ederim"
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Korkut'tan fotoğraf açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz