Bahçeli: iye Zincirlikuyu mezarlığına dönmeyecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter'dan gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 13.9.2015 11:48
Bahçeli: Türkiye Zincirlikuyu mezarlığına dönmeyecek

Bahçeli, "Hiçbir tuzak ve tahrik millet duvarımızı aşıp aramızı bozamayacak. iye, Zincirlikuyu mezarlığına dönmeyecek" dedi.

MHP Lideri, etnik ve mezhep kutuplaşmasının çağın vebası olduğunu belirterek, "Sabit bir fikrin peşinden sürüklenip kavga arayanlara ikramda bulunursak çağın vebasına yakalanırız" ifadelerini kullandı.

TÜRK VE BİRBİRİNİ TERK EDEMEZ
Mesajında birlik vurgusu yapan Bahçeli, "Birbirimizi terkedemeyiz, çünkü yollarımızı ayırmak için birleştirmedik. Etnik kimliklere dağılamayız, çünkü millet hukukunda buluştuk" dedi.

İŞTE BAHÇELİ'NİN O SÖZLERİ:
Tezatların maskarası, tertiplerin soytarısı, şüphelerin cümle kapısı olmayan herkes, sahip olduğu vatan ve milletin değerini bilecektir. Birbirimizi terk edemeyiz, çünkü yollarımızı ayırmak için birleştirmedik. Etnik kimliklere dağılamayız, çünkü millet hukukunda buluştuk. Öfkelerin önüne vicdan dalgakıranlarını çıkarmalıyız. Nefretlerin yoluna fedakarlık ve hürmetle karılan Türk asırlarını koymalıyız. Hiçbir kötürüm ihtiyaç, hiçbir zorba zaruret, hiçbir zapt edilemez arzu, hiçbir tuzak ve tahrik millet duvarını aşıp aramızı bozamayacaktır. Türkiye Zincirlikuyu Mezarlığı'na dönmeyecek; Suriye, Libya, Irak, Ukrayna, Mısır, Tunus olmayacaktır.

Ensonhaber.com

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli: Türkiye Zincirlikuyu mezarlığına dönmeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz