'nın Cemevi provokasyonunu HDP'li vekil deşifre etti!

Terör örgütü ve onun yandaşları bir kez daha kendi kazdıkları kuyuya düştü. PKK'nın şehir yapılanması KCK'nın sözde mahkeme olarak kullandığı yapıyı ve örgüt evlerini Cami ve Cemevi şeklinde gösterip 'mezarlara saldırıyorlar' yalanını Twitter üzerinden yayan örgüt sempatizanları kendi paylaştıkları fotoğraflarla kendilerini yalanlayıp provokasyonlarını açık hale getirdi.

Giriş Tarihi: 20.9.2015 16:12
PKK'nın Cemevi provokasyonunu HDP'li vekil deşifre etti!

Geçtiğimiz günlerde 'un Varto ilçesindeki mezarlığının ve örgüt evlerinin bulunduğu bölge güvenlik güçlerince bombalandı. HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış'ın Twitter üzerinden paylaştığı fotoğraflarda gerçekleştirilmek istenen provokasyon açıkça görülüyor. Askerin bölgeden çekilmesinin ardından Öcalan posterlerinin olduğu enkazların üzerine Hz. Ali fotoğrafları yerleştiren provokatörler şimdi de 'Varto'da cami ve cemevine dozerle girildi' yalanını sosyal medya üzerinden yayarak sahte fotoğraflarla tahriklerine devam ediyorlar.

PKK mensuplarının Devlet Varto'da cemevi yıktı dedikleri ibadethane görünümlü örgüt evi yıkılmadan önce işte bu haldeydi;

PKK'lı teröristler ve yandaşları tarafından çarpıtılan olayın aslı şu şekilde; Güvenlik güçleri tarafından yapılan baskında, cemevi görünümlü PKK'ya ait cephanelikler yıkıldı.

(Yeni Şafak)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK'nın Cemevi provokasyonunu HDP'li vekil deşifre etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz