Murat'ına eriyor!

Popçu Murat Boz'la 8 yıllık aşkı hüsranla biten , hayatının teklifini Beran Benan'dan aldı. Geçtiğimiz hafta ABD'ye tatile giden Sakuçoğlu, sevgilisinden aldığı evlilik teklifine "EVET" cevabı verdi

Giriş Tarihi: 4.10.2015 13:38
Murat'ına eriyor!

Güzel stil danışmanı 'nun Kurban Bayramı tatili sürprizlerle geçti. Popçu Murat Boz'la yaşadığı 8 yıllık aşkı sayesinde magazin dünyasının yakından tanıdığı Sakuçoğlu, bu ayrılık sonrasında kalbini moda dünyasından Beran Benan'a kaptırdı.

AŞKI TAKVİM YAZDI
İlk kez TAKVİM'in ortaya çıkardığı bu aşk kısa sürede meyvesini verdi. Aşklarıyla herkesi imrendiren Sakuçoğlu ve Benan, bayram tatilini ABD'de geçirdi. İkiliye bu gezilerinde yakın arkadaşları da eşlik etti. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın yuva kurmasından sonra evliliğe daha sıcak bakmaya başlayan Sakuçoğlu'na sevgilisi ABD'de sürpriz yaptı.

DÜĞÜN YAZA
Beran Benan, New York'ta kaldıkları otelin restoranında Sakuçoğlu'na evlilik teklifi etti. Şaşkına dönen güzel stil danışmanı, gözyaşlarıyla aşkına "Evet" cevabı verdi. Yaz düğünü yapmak isteyen Eliz Sakuçoğlu'na sevgilisi "Sen ne zaman istersen o zaman" cevabı verdi. Bu mutlu haberi sadece çok yakınlarıyla paylaşan ikili, yaz aylarında evlenecek.

UFUK ÖZCAN / ÖZEL

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat'ına eriyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz