Ahmet Hakan'a saldıran zanlının mensubu olduğu belgelendi

Hürriyet gazetesi yazarı 'a saldıran zanlılardan Uğur Adıyaman'ın mensubu olduğu belirlendi. Adıyaman'ın PKK kamplarında yer aldığı fotoğraflarla belgelendi. Adıyaman'ın abisi Seyhan Adıyaman'ın da 24 yıl önce örgüte katıldığı tespit edilmişti.

Giriş Tarihi: 5.10.2015 09:33 Güncelleme Tarihi: 5.10.2015 10:08
Ahmet Hakan'a saldıran zanlının PKK mensubu olduğu belgelendi

İstanbul'da Nişantaşı'ndaki evinin önünde saldırıya uğrayan Hürriyet Gazetesi Yazarı ve CNNTurk'de yayınlanan Tarafsız Bölge programının sunucusu 'a saldıranlardan birinin mensubu olduğu belgelendi. Saldırının ardından gözaltına alınan 7 kişiden biri olan Uğur Adıyaman'ın PKK'nın dağ kadrosundan bir terörist olduğu, yakın zamanda çekilen fotoğraflarla deşifre edildi. Adıyaman'a ait fotoğraflarda YPG- YPJ ibareli tişört giymesi de dikkat çekti.

AK PARTİ'YE YIKMAK İSTENDİ
Terör örgütü üyesi Uğur Adıyaman'ın önceden planlı olan saldırısı için AK Parti Fatih İlçe Teşkilatına üye olduğu belirtildi. Doğan Medyasının, Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun'un saldırısına ilişkin, AK Partiyi sorumlu tutan algı operasyonu da fotoğraflarla birlikte boşa çıktı.

HÜRRİYET, ZAMAN VE CUMHURİYET'TE TEK KELİME YOK
Günlerdir "Ahmet Hakan'a saldıran AK Partili çıktı" manşetleri atan Hürriyet, Zaman, Cumhuriyet ve Sözcü gazeteleri iki yüzlü yayıncılığa devam ediyor. Saldırganlardan Uğur Adıyaman'ın PKK üyesi olması bu gazetelerde tek kelime yer almadı. 7 Haziran'dan önce HDP'yi destekleyen, 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK'ya toz kondurmayan, PKK'nın üstlendiği eylemleri bile Türkiye'ye yıkmaya çalışan bu gazeteler, Ahmet Hakan'a saldıran Uğur Adıyaman'ın PKK'lı çıkmasını da görmezden geldi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Hakan'a saldıran zanlının PKK mensubu olduğu belgelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz