Ahmet Hakan fena çuvalladı

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan Coşkun’un Bülent Keneş’i tutuklayan ve kendisine saldıran şüphelileri serbest bırakan hakimin aynı kişi olduğu yönündeki iddiası gerçek dışı çıktı.

Giriş Tarihi: 13.10.2015 16:13 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 16:55
Ahmet Hakan fena çuvalladı

Ahmet Hakan Coşkun bugünki köşesinde kendisine saldıran kişileri serbest bırakan Sulh Ceza Hakimi ile Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'i tutuklayan Sulh Ceza Hakimi'nin aynı kişi olduğunu iddia etti.

Adli kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Ahmet Hakan'ın bu iddiası gerçek dışı… Bülent Keneş İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği tarafından hakkında verilen tutuklamaya yönelik yakalama kararı sonucu tutuklanarak ceza evine konuldu. Ahmet Hakan Coşkun'a saldıran 6 kişi ise İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından sorgulanndı ve sadece bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yani Ahmet Hakan Coşkun'un iddiasının aksine Bülent Keneş' dosyasına İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği, Ahtmet Hakan'ın darp edilmesi olayı zanlıları dosyasına ise İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği baktı. Ahmet Hakan'ın bu gerçeklere rağmen iki dosyaya da aynı hakimin bakıp karar verdiği algısı oluşturmaya çalışması şaşırtıcı bulundu.

Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Hakan fena çuvalladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz