İşte Aydın Doğan'ın havuzu!

Geçtiğimiz günlerde Sabah - ATV'yi hedef alarak manşetinden hakaret eden Hürriyet Gazetesi kendi söyleyemediklerini de CHP'lilerin ağzından vererek oyun yapıyor!

Giriş Tarihi: 24.10.2015 13:59
İşte Aydın Doğan'ın havuzu!

Her fırsatta hükümeti ve Türkiye'nin dev projelerini üstlenen şirketleri hedef alan Aydın Doğan Grubu, bu saldırgan tavrını artık manşetlerden isim vererek, boş bir safta üzerinden sürdürüyor.

Bir kişinin herhangi bir medya grubunda ortaklığının olmasını "suç" şeklinde lanse eden Hürriyet, patronu Aydın Doğan'ın Alman basınından bazı gazete ve dergilerle kurduğu havuzu görmeden başkalarına havuz medya yakıştırması yapmaktan da utanmıyor.

Pijamayla hükümet kurup, hükümet deviren Doğan, vergisini ödeyen, yaptığı yayıncılık ile de ülkesinin ve milletinin faydasını savunan kurumlara saldırıyor. Geçmişte hükümet yıktığı gibi bu kurumları da yıkmaya çalışıyor.

Aydın Doğan'ın eksik kaldığı yerde de CHP yardımına koşuyor. Doğan sıkıştıkça, millete cevap veremez hale geldikçe CHP yıllardır yaptığı gibi tüm gücüyle yardımına koşuyor, Doğan'ın cevap veremediği sorulara kendisi cevap veriyor. CHP adeta Aydın Doğan'a siper oluyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Aydın Doğan'ın havuzu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz