''Tam bir kör yalan üstadı''

Partisinin grup toplantısında Ak Parti’ye yönelik hakaret dolu sözler sarfeden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na Ak Parti’den sert tepki geldi. CHP liderine sorularla cevap veren Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Kılıçdaroğlu için "tam bir kör yalan üstadı" ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 5.4.2016 15:30 Güncelleme Tarihi: 5.4.2016 15:38
''Tam bir kör yalan üstadı''

''SEN DEĞİL MİSİN HENDEK KAZANLARA ARKADAŞIMIZ DİYE SESLENEN!''

Ey Kılıçdaroğlu, sen değil misin PKK'nın Suriye'deki koluna arka çıkan o terör örgütünü ''halkın direniş örgütü'' olarak takdim eden? Sen değil misin terör örgütleri olan FETÖ'ye, DHKP-C'ye, PKK'ya hamilik yapan? Nerede bir sol terör örgütüne mensup kişi yakalandığında onlara arka çıkan? PKK terör örgütüne yönelik haklı terörle mücadelemize sen ve senin vekillerin değil mi karşı çıkıp da eleştiren ve devleti katliamla suçlayan? Kandil'in ağzıyla devletimizi hükümetimizi suçlayan sen ve vekillerin değil mi? O hendek kazarak terör estirenlere arkadaşımız diye seslenen sen değil misin? Sen değil misin terör devleti ve Türkiye düşmanı olanSuriye'ye hamilik yapan?

''İNSANIN BİRAZ UTANMASI ŞEREFİ OLUR''

İnsanın az biraz utanması olur, şerefi namusu olur bu lafları ederken. Belli ki Kemal Bey hepsinden yoksun. Ve tam bir kör yalan üstadı. Aynaya bakarak kendini tanımlıyor. CHP içindeki terör yardakçılarını ve özellikle PKK severleri eleştirdiğimiz için bize yönelttiği bu ahlaksız beyanlarını kendisine misliyle iade ediyorum.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
''Tam bir kör yalan üstadı''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz