Birlikteliklerine onay çıkmadı!

Sosyetik Ceylan Çapa, sunucu Ece Erken'in şiddet yüzünden boşandığı Serkan Uçar'la yakınlaştı.

Giriş Tarihi: 2.5.2016 09:34 Güncelleme Tarihi: 2.5.2016 10:41
Birlikteliklerine onay çıkmadı!

Yaptığı yorumu sildi

Uçar'ın kendisiyle olan samimi görüntülerini sosyal medyadan paylaşmasına kızan Çapa, işadamının bir fotoğrafına yaptığı kalpli yorumu sildi.

Son dönemde aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Ceylan Çapa, gönlünü son olarak Serkan Uçar'a kaptırdı. Uçar, sunucu Ece Erken'le yaptığı evlilik ve Erken'in kendisini şiddetle suçlamasıyla meşhur olmuştu. Ceylan Çapa ile samimi görüntülerini snapchat gibi sosyal medya sitelerinden paylaşan Uçar'ın bu tavrı, Çapa'yı rahatsız etti. .

'Bu ilişkiyi gözlerden uzak yaşamak istiyorum'

İşadamıyla şimdilik birbirlerini tanıma aşamasında olan Ceylan Çapa, Serkan Uçar'a "Bu ilişkiyi gözlerden uzak yaşamak istiyorum. O yüzden sosyal medyada paylaşımda bulunma" dedi. Ancak Uçar, sosyetik güzelin bu uyarısını dinlemedi.

Uçar'ın yorumu sadece iki dakika kaldı

Etiler'de otomobil galerisi olan Uçar, geçtiğimiz gece Ceylan Çapa'nın paylaştığı kendi fotoğrafının altına 'kalpler' koydu. Bunu gören Çapa ise 2 dakika sonra Serkan Uçar'ın yorumunu sildi.

İlişkiyi gizli yaşamasının sebebi ailesi

Sosyetikler arasında konuşulan iddialara göre Ceylan Çapa'nın bu ilişkiyi herkesten gizli tutmasının asıl nedeni ise ailesi. İddialara göre cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan anne Şebnem Çapa ile baba Celal Çapa, kızlarının Serkan Uçar'la beraber olmasına olumlu bakmıyor.

İddialara göre cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan anne Şebnem Çapa ile baba Celal Çapa, kızlarının Serkan Uçar'la beraber olmasına olumlu bakmıyor...

Aileden veto

Cemiyet hayatının en seçkin çiftlerinden Şebnem ile Celal Çapa'nın, kızlarının Uçar'la yakınlaşmasına karşı çıktığı kulaktan kulağa dolaşan dedikodular arasında.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Birlikteliklerine onay çıkmadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz