Ahu Yağtu gecelerde dağıttı!

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu gecelerde dağıttı. Bir davette alkolü fazla kaçıran Yağtu, kalabalık grupla bindiği arabada arkadaşının kucağına oturdu. Meçhul adamın yakasındaki ruj izleri ise kafa karıştırdı...

Giriş Tarihi: 14.5.2016 13:03
Ahu Yağtu gecelerde dağıttı!

Takvim'in haberine göre ünlü şovmen Cem Yılmaz'la evliliğinden bir oğlu bulunan Ahu Yağtu, önceki gece çıktığı eğlence turunda görenleri şaşırttı. Karaköy'de bir davete katılan Yağtu, alkolü fazla kaçırdı.

Tek katıldığı geceden kalabalık bir grupla çıkan güzel oyuncu, aynı araca 6 kişi binince olanlar oldu.

Yağtu, ismi bilinmeyen erkek arkadaşı ile ön koltuğu ikileyerek kucağına oturdu. Elindeki içkisini arabada da içmeye devam Ahu Yağtu'nun erkek arkadaşının boynundaki ruj lekesi dikkat çekti.

Yağtu'nun dudağındaki ruj rengi ile aynı olan leke akıllarda soru işaretleri bıraktı.

ARKA KAPIDAN KAÇTILAR

Grup daha sonra Harbiye'deki Klein isimli mekanda eğlenceye devam etti. Mekan önünde gazetecilerin olduğunu öğrenen Ahu Yağtu'nun gizemli arkadaşı, kapıya çıkarak 'Gazeteci görmeyeceğim, onları buradan uzaklaştırın' diyerek naralar attı. Basını atlamaya çalışan ikili, geldikleri aracı boş göndererek mekanı sabahın ilk saatlerinde arka kapıdan terk etti. Ahu Yağtu'nun bu olaylı gecesine Cem Yılmaz'ın nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahu Yağtu gecelerde dağıttı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz