Hava Kuvvetleri Komutanı'ndan 'mutlak itaat' açıklması

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, "Biz Genelkurmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri (FETÖ) temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır." dedi. Ünal'ın bu açıklamasının FETÖ'nün darbe girişiminden 9 gün sonra gelmesi dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 24.7.2016 14:24
Hava Kuvvetleri Komutanı'ndan 'mutlak itaat' açıklması

Ünal, bazı basın yayın organlarında kamuoyunu yanıltıcı haberlerin yer aldığını belirtti. "Hava Kuvvetleri olarak kendi içimizde yaptığım bir konuşma maksatlı olarak ve çarpıtılarak basına yansıtılmıştır." ifadesini kullanan Orgeneral Ünal, söz konusu haberleri gerçek dışı olarak nitelendirdi.

FETÖ'YÜ TEMİZLEME ÇALIŞMALARIMIZI BÜYÜK BİR KARARLILIKLA YÜRÜTMEKTEYİZ

Orgeneral Ünal, "Biz Genelkurmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri (FETÖ) temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır." diye konuştu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hava Kuvvetleri Komutanı'ndan 'mutlak itaat' açıklması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz