Meral Akşener 'Yurtta Sulh' dedi ortadan kayboldu!

FETÖ'nün projesi olarak ortaya çıktığı iddia edilen Meral Akşener, yaptığı birçok konuşmada darbecilerin TRT'de okuttuğu darbe bildirisinde bahsettikleri Yurtta Sulh Konseyi'nden haberi varmışcasına, 'yurtta sulh' sözünü dilinden düşürmedi. Darbe girişiminden sonra ortadan kaybolan Meral Akşener'in sessizliğe gömülmesi FETÖ ile bağlantısını tekrar gündeme getirdi.

Giriş Tarihi: 30.7.2016 11:43
Meral Akşener 'Yurtta Sulh' dedi ortadan kayboldu!

Darbe girişiminden önce yaptığı korsan gösteri ve kurultaylarla, yaptığı iddialı konuşmalarla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye meydan okuyan MHP Milletvekili Meral Akşener, darbe girişiminden sonra ortadan kayboldu.

HERKESE MEYDAN OKUYAN AKŞENER ORTDAN KAYBOLDU!

FEtullahçı Terör Örgütü'nün MHP'yi ele geçirmek için ortaklık kurduğu iddia edilen Meral Akşener, meydanlarda 'başbakan olacağım', 'MHP'nin başına geçeceğim'diyerek herkese meydan okuduğu konuşmalarında sık sık yurtta savaş varmışcasına 'yurtta sulh'u dilinden düşürmüyordu.

'YURTTA SULH' DERKEN BİR ATIFTA MI BULUNDU?

Yurtta Sulh Konseyi adlı darbeci grubun darbeye girişmesiyle ortadan kaybolan Meral Akşener'in konuşmalarında 'yurtta sulh''u bu kadar çok kullanmasında bir atıf olduğu iddia ediliyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Meral Akşener 'Yurtta Sulh' dedi ortadan kayboldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz