Gülen zırdeli çıktı

Akit, 40 yıldır Türkiye’de sinsice örgütlenerek vatana ihanet için her yolu deneyen ’nün elebaşı ’in ileri derecede şizofren olduğunu ortaya çıkardı. Eli kanlı cani, ve Clopixol Depot adlı ilaçlarla ancak kontrol altında tutuluyor.

Giriş Tarihi: 5.8.2016 10:39 Güncelleme Tarihi: 5.8.2016 12:21
Gülen zırdeli çıktı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı 'in ileri derecede şizofren olduğu ortaya çıktı. Akit'in ulaştığı bilgilere göre, Fetullah Gülen, yıllardır ileri derecede şizofren hastalarının kullandığı ve Clopixol Depot adlı ilaçlarla kontrol altında tutuluyor.

Gülen'in kullandığı ilaçlar ve psikolojik durumuyla ilgili bilgiler, kendisini sözde "Mehdi" kabul edip ülkesine ihanet eden memurundan, üst düzey bürokratına, omzu bol yıldızlı generallere kadar onca insanın kimin peşine takılıp vatan haini olduklarını göstermesi açısından ibret vesikası niteliği taşıyor.

Edinilen son derece kritik bilgilere göre, Fetullah Gülen'e doktorlar yıllardır ayda bir Clopixol Depot veriyorlar. Söz konusu ilaç çok etkili bir ilaç olduğundan, doktorları terörist başına yapılan Clopixol Depot'u çözmek için de Akineton uyguluyorlar.

UYUYABİLMEK İÇİN DİAZEME MUHTAÇ

Hüseyin Gülerce'nin CNN Türk'te Gülen'in kullandığını söylediği Diazem ise, Fetullah Gülen'i uyutabilmek için veriliyor. Pensilvanya'da oturduğu yerden Türkiyeve İslam dünyasını karıştırmak için akıl almaz entrikalar ve ihanet planları kurmaktan dolayı uyku uyuyamayan Gülen, ancak Diazem'le uyutulabiliyor. Bu da ülkesinin insanlarının ölüm emrini verecek kadar alçalabilen terörist başının huzur bulamadığını göstermesi açısından önemli bir ayrıntı olarak göze çarpıyor.

BUNLARIN HEPSİ DELİ İLACI

Zyprexa , bipolar bozukluklar ve halüsinasyonların görülmesine sebep olan hastalıkların tedavilerinde kullanılır. Bu ilaç, gerçekte var olmayan şeyleri duymak, görmek veya hissetmek, yanlış inanışlar, anormal şüphecilik, içine kapanmak gibi semptomların eşlik ettiği bir hastalığın tedavisinde kullanılır. ZYPREXA, coşkulu hissetme, birbirini kovalayan fikirler öne sürerek çok hızlı konuşma ve bazen aşırı sinirlilik gibi semptomların eşlik ettiği bir durumu tedavi etmek için kullanılır. Clopixol Depot da şizofreni ve benzeri psikozların tedavisinde kullanılır.

(Yeniakit)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen zırdeli çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz