dan sonra manken gibi görünmek normal bir şey değil’

İkinci kez anne olmaya hazırlanan : Kadınların, dan sonra manken gibi görünmesi gerekmiyor. Bu normal değil.

Giriş Tarihi: 16.8.2016 10:11 Güncelleme Tarihi: 16.8.2016 10:28
‘Doğumdan sonra manken gibi görünmek normal bir şey değil’
Ryan Reynolds ile evliliğinden ikinci bebeğini bekleyen , hamilelik süreci ve aile hayatıyla ilgili NW dergisine konuştu. 28 yaşındaki güzel aktris; 18 aylık kızı James'e dadıların değil, kendi anne-babasının baktığını söyledi. İşte Lively'nin anlattıklarından dikkat çekici noktalar:

Annem ve babam, kızım James için dileyebileceğim en iyi bakıcılar. Beş çocuk büyüttükleri için ne yaptıklarını iyi biliyorlar. Çocuğunuza bakıp onun gülümsediğini gördüğünüzde, başka bir şeye ihtiyacınız olmadığını anlıyorsunuz.

'İKİ ANTRENÖR İLE ÇALIŞTIM'

İşten çıkıp bebeğime koşabildiğim bir mesleğim olduğu için şanslıyım. Yine de zorlandığım anlar oluyor. Yorgunluktan ölmek üzere olduğum anlarda bile 'Ne kadar şanslıyım...' diye düşünüyorum. Çocuk sahibi olmak, muhteşem bir şey.

Yeni filmim 'The Shallows' için forma girmem gerekiyordu. James'i dünyaya getirdikten sekiz ay sonra çekimler başladı. Bu süreçte antrenmanlara ve sağlıklı beslenmeye odaklandım. İki antrenör ve bir diyetisyen, forma girmem konusunda bana yardımcı oldu. Çünkü dan sekiz ay sonra öyle harika görünmek hiç normal bir şey değil.

Bence bir kadının vücudu, doğumdan sonra da muhteşemdir. Anne olup hemen Victoria's Secret defilesine çıkacakmışsınız gibi görünmeniz gerekmiyor. Sadece hayatın size sunduğu en büyük mucizeyi yaşamanın tadını çıkarın, yeter.

Toplumda, kadınların doğum sonrası eski hallerine dönmek için büyük çaba sarf etmeleri takdir ediliyor. Bu haksızlık; bir bebek dünyaya getiriyorsunuz, asıl takdir edilmesi gereken bu bence.

'The Shallows'ta sürekli bikini giydiğim için utandığım oldu. Eğer denizde geçen bir filmde oynuyorsanız, bu kaçınılmaz ancak hep 'Şimdi bikinili sahneler çekilecek ama çekilmeseydi süper olurdu!' diye düşündüm.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Doğumdan sonra manken gibi görünmek normal bir şey değil’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz