NASA'da görev yapan bilim adamı adliyeye sevk edildi

Kocaeli'de, FETÖ soruşturması kapsamında daha önce NASA'da görev yapan bir bilim adamı, 2 vali yardımcısı ile aralarında katip ve infaz koruma memurlarının bulunduğu 14 kişi adliyeye sevk edildi. Polislerin arasında adliyeye götürülen Halim N.'nin gülümsemesi dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 19.8.2016 16:08
NASA'da görev yapan bilim adamı adliyeye sevk edildi

Kocaeli'de, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında daha önce NASA'da görev yapan bir bilim adamı, 2 vali yardımcısı ile aralarında katip ve infaz koruma memurlarının bulunduğu 14 kişi adliyeye sevk edildi.

FETÖ'NÜN BİLİMADAMI ADLİYEYE GÖTÜRÜLÜRKEN BÖYLE GÜLDÜ

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan Kocaeli Vali Yardımcıları Abdülkadir Güven ve Adnan Çimen, 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde NASA'da (Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) fizik alanında 1 yıl boyunca görev yaptığı öğrenilen bilim adamı Halim N. ile birlikte aralarında katip ve infaz koruma memurlarının olduğu 14 kişi adliyeye sevk edildi. Polislerin arasında adliyeye götürülen Halim N.'nin gülümsemesi dikkatçekti. Soruşturma kapsamında hazırlanan dosyalar polisler tarafından adliyeye taşındı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
NASA'da görev yapan bilim adamı adliyeye sevk edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz