Tatili bitince teknesini kiralığa çıkardı

Erkan Petekkaya, çekimleri başlayınca tatili bitirdi. Ünlü oyuncu, yaz boyu kullandığı teknesini günlüğü 2 bin 800 liradan kiralıyor.

Giriş Tarihi: 25.8.2016 13:54
Tatili bitince teknesini kiralığa çıkardı
DAHA ÖNCE DE KASAP DÜKKANI AÇMIŞTI

Oyuncu Erkan Petekkaya, ekran önündeki başarısı kadar ticari zekasıyla da büyük takdir topluyor. Rol aldığı dizilerden bölüm başı 85 bin lira kazanan ünlü oyuncu, kendine yeni bir gelir kapısı buldu. Daha önce bir kasap dükkanı açarak ticarete atılan Petekkaya, bu kez de geçtiğimiz ay yanan teknesini tamir ettirip günü birlik turlar için kiralamaya başladı.

ZARARI KAPATMAK İÇİN İÇİN KİRALIYOR

Elektrik kontağından çıkan yangının ardından teknesini tersaneye çektirip özel bir bakımdan geçiren Petekkaya, zararını kapatmak için çekimde olduğu zamanlarda teknesini günlük 850 euro yani yaklaşık 2 bin 800 liraya kiralıyor. Kendi adını taşıyan 15 metrelik teknesini Ege sularında gezintiye çıkmak isteyen turistlere kiralayarak paraya para demeyen oyuncu, dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarda ise işlerini yakından takip ediyor.

YERLİ TURİSTİN İLGİSİ BÜYÜK

Şu sıralar dizi çekimleri için Göcek'te bulunan Erkan Petekkaya'nın 6 kişilik teknesine özellikle yerli turistlerin yoğun ilgi gösterdiği öğrenildi. Türk ve Yunan karasularında mavi yolculuk yapmak isteyenlere 2 kişilik mürettebatın hizmet verdiği tekneyi kiralamak için çok sayıda kişinin de sıraya girdiği iddia edildi.

GÜNLÜĞÜ 750 EURO

Ünlü oyuncunun teknesini, Eylül'de kiralamanın günlük bedeli ise 750 euro olarak belirlendi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatili bitince teknesini kiralığa çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz