Bahçeli F serisi ın şifresini açıkladı

Genel Başkanı FETÖ'nün haberleşmede kullandığı ByLock sisteminin, hainlerin üzerinden çıkan 1 ile ilişkisini söyledi. İşte o çarpıcı haberin ayrıntıları

Giriş Tarihi: 22.9.2016 11:16 Güncelleme Tarihi: 22.9.2016 11:33
Bahçeli F serisi doların şifresini açıkladı

Genel Başkanı , yakın çevresiyle yaptığı sohbette ilginç bir 'ByLock' bilgisi paylaştı. Bahçeli, FETÖ üyelerinde bulunan F serili bir ların seri numarasının, ByLock yazışma sisteminin şifresi olduğunu söyledi.

55 BİNİ TESPİT EDİLDİ

MHP Lideri Bahçeli, edinilen bilgiye göre yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde ve önceki günkü Başkanlık Divanı toplantısında, yaşanan süreçlerle ilgili değerlendirmelerde bulunurken, FETÖ üyelerinin aralarında yazıştığı ByLock sistemine de değindi. Hürriyet'te yer alan habere göre; 215 bin kişinin sistemde olduğu ancak 55 bininin tespit edildiği bilgilerini anımsatan Bahçeli'nin şunları söylediği öğrenildi:

DOLAR SADECE DARBE İÇİN DEĞİL, SERİ NUMARASI BYLOCK ŞİFRESİ

ByLock kullanan kamu görevlileri atıldı. Kalan 160 bin kişinin kim olduğu merak konusu. Tanıdık olmayanın sisteme girmesi imkânsız. Örgüttekilere verilen F serisindeki 1 dolarların seri numaraları ise ByLock sisteminin giriş şifresi olarak kullanılıyormuş.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli F serisi doların şifresini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz