Erdoğan’dan 3. Darbe senaryolarına sert cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Konya’da gerçekleşen geniş katılımlı bir açılış töreninde konuştu. Erdoğan “yeni darbe, ikinci darbe, üçüncü kalkışma” gibi iddia ve tehditlere sert çıktı.

Giriş Tarihi: 14.10.2016 16:38 Güncelleme Tarihi: 14.10.2016 16:43
Erdoğan’dan 3. Darbe senaryolarına sert cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan Michael Rubin'in yazısı ile tekrar gündeme gelen "yeni kalkışma" tehdit ve iddialarına Konya'dan cevap verdi.
İşte Erdoğan'ın açıklamalarının ilgili bölümü:

UKALANIN BİRİ YAZMIŞ…

Şimdi konuşuyorlar, neymiş 3. darbe gelecekmiş. Bir tane ukala kendini bilmez köşesinden bir şeyler yazıyor. Ne diyor şair, yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan. 15 Temmuz bunun en güzel ifadesi oldu. Birileri başka şeyler söyledi neymiş 'ya iltica. Bilmiyorlar ki biz terbiyemizi alırken şöyle aldık, eğer lider taşın altına saklanırsa, millet dağın ardına saklanır.

15 TEMMUZ'U GÖRDÜNÜZ MÜ?

O akşam o bombaları yağdıranlar zannettiler ki güçlüler, F-16'lar güçlü, tanklar toplar silahlar güçlü. Bilmiyorlardı ki yer yüzündeki güç Allah'ın halifesi olan insandadır. yeter ki o insanlar şahadet makamında yürüsün. Biz milletimizle iftihar ediyoruz, gurur duyuyoruz. 15 Temmuz'un galibi bu aziz millettir.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan’dan 3. Darbe senaryolarına sert cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz