CIA ajanı 'yi alçakca tehdit etti!

ABD’de CIA’ye yakın düşünce kuruluşlarından Atlantik Konseyi’nin Orta uzmanı , yazısında FETÖ elebaşı Gülen’i savunarak Fırat Kalkanı üzerinden ’yi tehdit etme cürretini gösterdi. Stein, ’e karşı verilen savaşın bir sonraki aşamasında çatışmaların Türkiye tarafında yaşanacağını söyleyerek tehdit edercesine skandal bir yazı kaleme aldı.

Giriş Tarihi: 18.10.2016 11:15 Güncelleme Tarihi: 18.10.2016 12:07
CIA ajanı Türkiye'yi alçakca tehdit etti!

ABD'nin en önemli düşünce kuruluşlarından olan ve CIA'ye yakınlığıyla bilinen Atlantik Konseyi'nin Orta ve uzmanı Aaron , The Atlantic adlı haber sitesindeki köşesinde skandal bir yazıya imza attı. Stein yazısında bir yandan tutuklanan FETÖ'cü leri savunurken diğer yandan Türk ordusunun 'e karşı verilen savaşın bir sonraki aşamasında çatışmaların Türkiye tarafında yaşanacağını söyleyerek tehdit edercesine bir yazı kaleme aldı.

FETÖ'CÜ POLİSLERİ SAVUNDU

Stein DEAŞ'in, Türkiye içinde halen aktif olduğunu ve bu örgütün kökünü kurutabilecek tüm emniyet ve yargı mensuplarının FETÖ'den tutuklandığını iddia etti.

FETÖ'CÜ HAİNLERİ MASUM GÖSTERMEYE ÇALIŞTI

Stein, "Türkiye aynı anda Gülen takipçileri, PKK ve DEAŞ'la mücadele etmek zorunda ve emniyetin istihbaratı, operasyonlar kapsamında tutuklanan polis memurlarının ardından zayıfladı. Tutuklananlar arasında en son Gaziantep'te meydana gelen DEAŞ saldırısını soruşturacak olan polisler de vardı" iddiasında bulundu. FETÖ mensubu emniyetçileri "başarılı" göstermeye çalışan Stein diğer yandan Türkiye'nin Cerablus'taki başarısını hazmedemeyen açıklamalarda bulundu.

(Akşam)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
CIA ajanı Türkiye'yi alçakca tehdit etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz