'ın yeni hayatı

, “Ekşi Elmalar” adlı yeni filmini tamamladı, vizyon için gün saymaya başladı. Erdoğan, senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği filmi bundan sonraki süreçte ‘seyirciye emanet ettiğini’ söyledi. ’u terk ettiği iddia edilen ve Köyceğiz’deki çiftliğinde organik bir yaşam süren Erdoğan, merak edilen yeni hayatını tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’da anlatacak.

Giriş Tarihi: 21.10.2016 10:30 Güncelleme Tarihi: 21.10.2016 11:44
Yılmaz Erdoğan'ın yeni hayatı

UZUN SÜREDİR KÖYCEĞİZ'DE YAŞIYOR

Ünlü sanatçı, 12 yıl aradan sonra tek başına sahneye çıkacağı 'Münaşaka' isimli gösterisinde, iki yıl önce Köyceğiz'de satın alıp yerleştiği çiftliğindeki organik yaşamından kesitleri anlatacak."KAÇIP GİTTİĞİM YOK"

Uzun süredir Köyceğiz'de yaşayan , 'u terk ettiği şeklindeki dedikodulardan duyduğu rahatsızlığı da dile getirdi: "Bir yere kaçıp gittiğimiz yok. Sonuçta İstanbul'da iş yapıyoruz ve bir ayağımız burada. Bu bir kaçış değil, daha da bereketlendim."

"KÖYCEĞİZ'DE ÇAY 1 LİRA"

Köyceğiz'deki yaşamından da bahseden Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: "'Senin tuzun kuru, birikimin var, gidersin tabii' deniliyor. Ne alakası var? Bunun parayla pulla ilgisi yok. Orada çay 1 lira, burada 15 lira. Burada arabanı park edecek otopark bulamıyorsun, bulsan dünyanın parasını veriyorsun. Orada yaşamak daha ucuz. Hayvanlarım var, bahçem var. Ekip biçiyorum. Tamamen değişim cesareti lazım. Bugüne kadar gerçekle çok vakit harcadım ve artık hakikatin konforunu yaşıyorum. Hakikat, görünmeyenle görünenin birleştiği noktada bulunuyor ve çok daha huzurlu. Hayattan bunu öğrendim" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılmaz Erdoğan'ın yeni hayatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz