Cem Küçük: Sömürge aydını artık hain olarak anılacak

Almanya’da olduğu ortaya çıkan FETÖ ve PKK firarisi ’ın dün kamuoyuna yansıyan görüntülerini Gazeteci Yazar Cem Küçük ile konuştuk. Küçük, Türkiye’de ‘Saray’ karşıtlığı üzerinden kamuoyu oluşturmaya çalışan Can Dündar’ın Alman saraylarında önünü iliklemesini, elleri bağlı ve başı eğik bir şekilde Alman Cumhurbaşkanı karşısına çıkmasını anlayışla karşılamak gerektiğini, çünkü Almanya’nın iyi bir terörist hamisi olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 8.11.2016 12:57
Cem Küçük: Sömürge aydını Can Dündar artık hain olarak anılacak

Gazeteci Yazar Cem Küçük 'ın 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün karşısında bacak bacak üstüne atması ve gazetesinde yaptığı 'Saray' edebiyatına karşın sığındığı Alman saraylarındaki mahcup görüntülerini yorumladı.

İşte Küçük'ün Sabah.com.tr'ye yaptığı Can Dündar değerlendirmesi:

SÖMÜRGE AYDINI GÖRÜNÜMLÜ BATI AJANI

Can Dündar ikiyüzlü, tipik bir batı ajanı ve kendi ülkesinden nefret eden bir tip. Kendi ülkesinde Cumhurbaşkanı'nın önünde bacak bacak üstüne atan biri bir Almanya'nın Cumhurbaşkanı önünde önünü iliklemeler, baş eğip el bağlamalarla ne yapacağını şaşırıyor. Onun için şuanki görüntüsüyle Can Dündar'ın bir sömürge aydınından farkı yok.

EKMEK YEDİĞİ DEĞERLERE, BATIYA DİZ ÇÖKEREK İHANET EDİYOR

Bu isim bu ülkede yıllarca Atatürkçülükten, Atatürk belgesellerinden kazanmış bir aydın bozunutusuydu. Şimdi ise Atatürk'ün mirasının tersine Almanların, Batılıların önünde diz çöküyor.

ÇÜNKÜ ORANIN ADAMI

Onlar Can Dündar'a çık kendini yak deseler yakar. Çünkü oraya bağlı. Oranın adamı. Oranın ajanı. Kendi ülkesine saygı duymayan, hukuktan kaçan, Avrupa'ya sığınan biri hukuktan kaçan birinin demokrasiden, hukuktan ya da Türkiye'deki ifade özgürlüğünden bahsetmesi son derece komiktir.

PKK'YI HİMAYE EDEN ALMANYA'NIN DÜNDAR'I ALMASI ÇOK DOĞAL

Ayrıca Almanların PKK'ya destek verdiğini, himaye ettiğini bugün sayın Çavuşoğlu da ifade etti. 4 bin 500 PKK'lıyı himaye edip tek bir kişiyi bile vermeyen, bunların yargıdaki dosyalarıyla ilgili kılını kıpırdatmayan Almanya'nın Can Dündar'a sahip çıkmasından daha doğal ne olabilir? Biz bunu anlayışla karşılıyoruz(!)

YAKIN ZAMANDA ÇOCUKLARA HAİN OLARAK ANLATILACAK

Can Dündar zaten yakın zaman sonra arananlar listesine yazılacaktır. Ve ileride de bir hain olarak gençlere çocuklara anlatılacaktır.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Küçük: Sömürge aydını Can Dündar artık hain olarak anılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz