ler günü si ne olabilir? İşte öğretmenlere en güzel 24 Kasım hediyeleri..

ler Günü fikirlerini sizler için hazırladık. 24 Kasım’a çok az bir süre kaldı. Sevdiğiniz öğretmenlere alabileceğiniz en güzel hediyeler

Giriş Tarihi: 21.11.2016 11:06 Güncelleme Tarihi: 21.11.2016 11:20
Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir? İşte öğretmenlere en güzel 24 Kasım hediyeleri..
Kişiye Özel Kalemler: Çok klasik gelebilir ancak, tüm ler gününde akla gelen ilk seçeneği kalemler. Üzerine öğretmeninizin ismini ve soy ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz, çok anlamlı ve çok güzel hediye seçeneklerinden biri.

Çiçek: Bayan bir sınıf öğretmeniniz varsa, çiçekten daha iyi bir öğretmenler günü hediyesi düşünülemez:) Üzerine Öğretmeninize olan sevginizi anlatan bir de sevimli bir not eklediğinizde harika bir seçim olacaktır.

Yılın En iyi Öğretmeni Oscar Ödülü: Öğretmeninizi gururlandırmak isteyenler, başarılı ve gözünüzde en iyi öğretmen sıfatını hak eden öğretmeninize anlamlı bir armağan vermek isterseniz Oscar Heykelciği yine ideal bir seçim! Orijinal altın sarısı rengindeki Oscar Ödülü, en iyi öğretmenler günü hediyelerinden biri!

Çikolata: Çikolatayı seven bir öğretmeniniz varsa, Öğretmenler günü için hediyeniz şimdiden hazır demektir. O'na kaliteli markalardan güzel bir çikolata hediyesi

Kravat: Eğer öğretmeniniz erkek ise ona güzel desenli bir kravat hediye alabilirsiniz.

Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Foto: Birkaç arkadaşınızla kendi aranızda para toplayarak ona özel bir hediye alabilirsiniz. Bu onu çok mutlu edebilir ve saklamasını sağlayabilir.

Özel Hediye Kol Düğmesi: Ona alabileceğiniz hediyelerin başında özel kol düğmesi de geliyor. Sanılanın aksine çok uygun fiyatlarda kol düğmeleri satılıyor. Bunlardan bir tane alarak ona özel olduğunu hissettirebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir? İşte öğretmenlere en güzel 24 Kasım hediyeleri..
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz