Ünlü oyuncu Kadir Doğlu gözaltına alındı

Ünlü oyuncu , arkadaşları ile birlikte gittiği 'de havalimanında görev yapan polislerin kontrolüne takıldı. Doğulu, kurallar ihlali yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Giriş Tarihi: 10.3.2017 11:10
Ünlü oyuncu Kadir Doğlu gözaltına alındı

'de yaşadığı bu zor anları Instagram hesabından çektiği video ile takipçilerine anlattı. Doğulu, arkadaşları ile birlikte gittiği Dubai'de havalimanında görevli polislerin kontrolüne takıldı. Kadir Doğulu 4 saat Dubai Havalimanın'da bekletilmesinin ardından, sabah saatlerinde ilk uçakla ülkeye geri döneceğini açıkladı.

"ÖNCE AŞAĞILADILAR SONRA ÖZÜR DİLEDİLER"

"Her şey mükemmeldi. Ta ki Dubai'ye ayak basana kadar. Ben bu kadar kompleksili bir polis takımı yada havaalanı çalışanı görmedim. Sadece fast treck çizgisinden bir tık dışarı çıktık diye, onunla ilgili memura soru sorduk diye karakolda bekletildik. Fast treck kartlarımız elimizden alındı. Bize geri verilmedi. Yüzümüze dahi bakılmadı. Aşağılandık. Bir küfür yemediğimiz kaldı. Dubai havalimanındaki polisler bana ilkokul öğretmenimi hatırlatıyor. Konuşma! Gülme! Bakma! Kalkma! İnanılır gibi değilsiniz... 4 saat sonra çıkabildik Dubai Havalanı'nından. Tam 4 saat sonra! Sebebini bilmiyoruz! Kesinlikle bilmiyoruz! Hiçbir şey söylemiyorlar... sonra gelip özür dilediler bizden."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü oyuncu Kadir Doğlu gözaltına alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz