Faşist 'dan 'ya izin!

Türk yetkililerin toplantı ve miting yapmasını engelleyen ikiyüzlü , terör örgütü yandaşlarına gösteri izni verdi. Türkiye'nin ını polis zoruyla durduran faşist Hollanda, PKK'lı göstericilere ise kalkan oldu. PKK yandaşları, gösteride yaptıkları konuşmalarda "" propagandası yaptı

Giriş Tarihi: 21.3.2017 08:45 Güncelleme Tarihi: 21.3.2017 09:57
Faşist Hollanda'dan PKK'ya izin!

Terör örgütü yandaşları, 'nın verdiği izinle kentinde başı Abdullah Öcalan'ın posterleri ve örgütü leyen bez parçaları ile yürüyüş yaptı.

kutlaması olarak sunulan etkinliğe yaklaşık 200 kişi katıldı. Yapılan konuşmalarda, anayasa unda "" oyu verilmesi gerektiği belirtildi.

Örgüt yandaşları daha sonra, polis eşliğinde yürüyüşe geçti. Terörist başının posterleri ile PKK'yı simgeleyen bez parçalarını taşıyan örgüt sempatizanları, sık sık Türkiye karşıtı ve terör örgütü lehinde sloganlar attı.

PKK yandaşları, Belçika'nın başkenti Brüksel'de AB kurumları yakınında da nevruz adı altında etkinlik düzenleyerek, referandumda "hayır" oyu verilmesi çağrısı yaptı.

ÇİFTE STANDART

Hollanda'nın Avrupa Birliği (AB) terör örgütleri listesinde olmasına rağmen PKK'ya verdiği izin çifte standart olarak değerlendiriliyor.

PKK'ya izin veren Hollanda, Türk ların etkinlik düzenlemesini ise engellemişti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının iniş izni iptal edilmiş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya da sınır dışı edilmişti. Hükümet, bu engellemelere, "güvenlik ve kamu düzenini" gerekçe göstermişti.

PKK yandaşları, hafta sonu da Türk bakanlara izin vermeyen başka bir ülke olan Almanya'da gösteri düzenlemişti. Almanya yönetiminin PKK'ya verdiği izin, Türkiye'nin tepkisini çekmişti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Faşist Hollanda'dan PKK'ya izin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz