FineArt'ın ilk sergisi açıldı

Giriş Tarihi: 25.12.2012

Uluslararası Sanat Birliği FineArt'ın 9 ülkeden toplam 20 sanatçının katılımıyla düzenlediği sergi Koza Suite Hotel'de açıldı

Düşleri, duyguları ve düşünceleri resim, heykel ve seramik eserleriyle anlatmayı, yaşam ile sanatı buluşturmayı amaçlayan "FineArt Uluslararası Sanat Birliği", Koza Suite Hotel'in katkılarıyla Ankara'da bir sergi düzenledi. Açılışa iş, sanat, medya ve akademi dünyasından birçok ismin yanı sıra büyükelçiler de katıldı. Etkinlikte, Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, Filipinler, Gürcistan, Kırgızistan, Kosova, Moldova ve Rusya olmak üzere 9 ülkeden toplam 20 sanatçının 45 eseri sergileniyor.

TEŞEKKÜR PLAKETİ
Sergiye katılan tüm sanatçılara Fine Art ve Koza Suite Hotel tarafından teşekkür plaketi verildi. Plaketler Filipinler'in Ankara Büyükelçisi Marilyn J. Alarilla tarafından takdim edildi. Açılış töreni, dans gösterisiyle son buldu. Sergi, 29 Aralık'a kadar Koza Suite Hotel'de görülebilecek. FineArt Uluslararası Sanat Birliği, 26 Ocak 2013'te Bursa Ördekli Kültür Sanat Merkezi ve hemen ardından şubat ayında Koza Suite Hotel ile birlikte Ankara Büyülü Fırça Sanat Galerisi'nde Engelli Aileleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği yararına bir sergi düzenleyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FineArt'ın ilk sergisi açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN