Yangın sonrası hizmet yeniden başladı

Giriş Tarihi: 1.1.2013

Ticaretin kalbi ATO'da çıkan yangının ardından hizmet binasında yeniden işlem yapılmaya başlandı. ATO Başkanı Salih Bezci, "Eşi benzeri görülmemiş hızda hizmet vermeye başladık" diye konuştu

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, geçen hafta ATO binasının arşiv bölümünde çıkan yangının ardından yaraları sardıklarını söyledi. Bezci, "Eşi benzeri görülmemiş hızda yaralarımızı sararak, 72 saatte hizmet binamızı açmaya başardık. Bu süre zarfında mükelleflerimizin iş ve işlemlerini aksatmadık" dedi.

72 SAATTE AÇILDI

Yangını en az zararla atlattıklarını dile getiren Bezci, şöyle konuştu: "Olay günü yangının çıktığı haberini alır almaz ATO'ya geldim. İtfaiye ekiplerimizin yoğun çalışmalarının yanında personelimizin tamamına yakını yangına müdahale etmek için ATO'ya akın etti. Yangını en az zararla atlatmak için tüm birimlerimiz fedakarca emek sarf ederek, kısa süre içinde toparlanmayı başardık. Eşi benzeri görülmemiş hızda yaralarımızı sararak 72 saatte hizmet binamızı açmaya başardık."

40 TANKER SU TEKNİK DONANIMA ZARAR VERDİ
Bezci, bu süre zarfında mükelleflerin işlemlerinde en ufak bir aksama yaşanmadığını anlatarak, "Olay günü yangını söndürme çalışmalarında kullanılan 40 tanker su bilgisayarlara ve teknik donanıma zarar verdi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışmalarını yürütürken ATO yetkilileri aynı dakikalarda yaraları sarmaya başladı. Yetkililer yangından sonraki 3 gün hiçbir aksaklık yaşanmadan hizmete devam edilmesini sağladı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yangın sonrası hizmet yeniden başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN