Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ANSE'nin yıldızı 2013'te parlayacak

Rahat, ferah ve kaliteli mobilya alışverişi için 3 yıl önce kurulan ANSE, 2013'e iddialı projelerle giriyor. 40 mağazayı barındıran AVM'de seri sonu ve ekonomik ürünler için ANSE Garaj kurulacak

Giriş Tarihi: 10.1.2013
Siteler'de markalaşmış firmaların bir araya gelerek 3 yıl önce kurduğu ANSE, 2013 yılında hayata geçireceği iddialı projelerle adını duyuracak. Rahat, ferah ve kaliteli mobilya ile ev dekorasyon ürünlerine yönelik alışveriş için kurulan ANSE'de 40 firma faaliyet gösteriyor. AVM'de yakın zamanda seri sonu ve ekonomik ürünlerin satışı için "ANSE Garaj" mağazası açılacak. Ankara'daki tüm inşaatların örnek dairelerini döşemek için girişimlerde de bulunan ANSE, sosyal projelerde daha çok yer almak istiyor.

HER ŞEY VAR

3 yıl önce Başkentliler'le buluşan ANSE'de 40 mağaza faaliyet gösteriyor. Ankara'nın en çok gelişen semtlerinden biri olan Çayyolu'ndaki konumu ve rahat ulaşımıyla fark yaratan ANSE, ev ve işyerleri için gerekli her türlü malzemeyi barındırıyor. Mobilya çeşitlerinden halıya, aydınlatma sistemlerinden mutfağa, çocuk mobilyasından perdeye kadar her türlü ürünü uygun ve avantajlı kampanya fiyatlarıyla sunan firmalar, mobilya mağazacılığına farklı bir boyut kazandırıyor.

Müşteri istekleri önemli
ANSE'deki tüm firmalar müşteri istekleri ve görüşlerini dikkate alarak, marka olmanın getirdiği sorumluluk doğrultusunda hareket ediyor. Müşterileriyle bağlarını koparmayan ve satış ardından hizmetlerine devam eden firmalar, kalabalık ve gürültüden uzak, stressiz bir ortamda alışveriş imkanı sunuyor. İster sıcak bir yuva kurmaya hazırlanan çiftler, isterse evlerine yenilik getirmeyi amaçlayan aileler için ANSE'de birçok seçenek mevcut.

"En iyiyi sunuyoruz"
ANSE yöneticilerinden Ömer İnal, sektörlerinde marka haline gelen birçok firmayı bir arada müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Ulusal markaların yanı sıra ithal firmaların da ANSE çatısı altında faaliyet gösterdiğini vurgulayan İnal, "ANSE gökyüzündeki en parlak yıldız demek. Biz de bir yıldız olduğumuza inanıyoruz. 200'e yakın personelimizle müşterilerimize dekorasyonda en iyiyi, en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Örnek daire yapıyor
ANSE'nin çatısı altında çalışan bir mimari ekipleri bulunduğunu ifade eden İnal, Başkent'teki tüm inşaat projelerine teklif götürdüklerini, örnek dairelerini yapmaya talip olduklarını bildirdi. İnal, "Mimari ekip, projeye bakıp, orada neye ihtiyaç olduğunu söylüyor. ANSE'deki firmalar da bu doğrultuda el ele verip, örnek daireyi döşüyor"

"AVM'den farklı"

ANSE'nin diğer alışveriş merkezlerinden farklı olduğunu anlatan İnal, şöyle devam etti: "AVM'leri insanlar daha çok alışveriş, yemek, içmek için tercih ediyor. Ama ANSE'ye gelenler sadece mobilya ve dayanıklı tüketim malzemesi almak için uğruyor. Diyelim ki evinize bir vazo alacaksınız. Onu 5 yıl mı kullanırsınız, kırılana kadar mı kullanırsınız belli değil. Belki de 10 yıl kullanırsınız. Bir vazo için ancak 10 yıl sonra gelirsiniz yeniden alışverişe. Yeni bir ev sahibi oldunuz, bütün mobilyalarınız yeni. Türkiye ortalamasında minimum 10-15 yıl içinde yeni mobilya ve ev eşyalarına ihtiyacınız olur. O yüzden bizim müşterilerimiz de her zaman değil, sadece ihtiyaçları olduğunda geliyor ANSE'ye."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANSE'nin yıldızı 2013'te parlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN