Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyuncaklar sahiplerine ulaştı

Türk Kızılayı Derneği ile Ankamall AVM'nin düzenlediği kampanya ile toplanan hediyeler, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmaya başlandı

Giriş Tarihi: 15.1.2013
İhtiyaç sahibi çocukları mutlu etmek için Türk Kızılayı Derneği ile Ankamall AVM'nin düzenlediği 'oyuncak kampanyası'nın meyveleri toplanıyor. Binlerce oyuncak, kırtasiye malzemesi ve giyim eşyası Kızılay gönüllüleri tarafından Etimesgut'ta paketlendikten sonra yola çıktı. Altındağ Çalışkanlar İlkokulu öğrencilerinin paketlediği hediyeler, ihtiyaç sahibi öğrencilerin bulunduğu okullara teslim ediliyor.

KAMPANYA DEVAM EDECEK

Türk Kızılayı Ankara Şubesi'nin başlattığı kampanyanın büyük ilgi gördü. Yeni yılda hayata geçirilen proje için 'devam' kararı alındı. Şube Başkanı Ahmet Hizanlıoğlu, oyuncağı ve tek bir parça yeni giysisi bulunmayan çocuklara yeni yıl hediyesi vermek için böyle bir kampanya başlattıklarını, kısa bir süre içinde toplanan binlerce hediyeyi, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırmak için yine çocuklardan destek aldıklarını söyledi.

HEDİYE VE YARDIM MALZEMELERİ TOPLANDI
Kampanya sonunda şube bağışçılarının da desteğiyle 1023 çocuk kıyafeti, 30 okul çantası, 2 terlik, 11 çorap, 30 çocuk kitabı, 68 oyuncak, 1 çocuk battaniyesi, 334 ayakkabı, 9 kırtasiye seti, 8 defter, 37 kalem, 10 silgi, 7 makas, 3 kalemtıraş, 5 pastel boya, 2 kutu yapıştırıcı, 11 oyun hamuru, 105 boya seti olmak üzere toplam 1781 yardım malzemesi bağışlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyuncaklar sahiplerine ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN