Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nikah şekeri lı kadınlara kazanç kapısı oldu

Düğün, nikah, doğum ve sünnet gibi özel günlerin önemli ayrıntısı olan şekerlerin yeni adresi Dayanışma Merkezi (MDM) oldu.

Giriş Tarihi: 21.1.2013 11:41
MDM bünyesinde lı kadınlar tarafından uygun fiyatlarla üretilen bu özel şekerler, bir yandan kutlama hazırlığında olan ailelerin ekonomik yükünü azaltırken diğer taraftan da Mamaklı kadınlara kazanç kapısı oluyor. Şekerleme yapımında yevmiye usulü çalışan Mamaklı kadınlar buradan kazandıklarıyla aile bütçelerine katkı sağlıyor. Son derece uygun fiyatlarla ve kişiye özel olarak tasarlanan şekerlere talep her geçen gün artıyor. Tamamen el emeği ile üretilen bu özel şekerler için çiftlerin Mamak Kültür Merkezi'ne giderek model beğenmesi yeterli oluyor. Özel günün tarihinden bir hafta önce verilen siparişler büyük bir titizlikle hazırlanarak sahiplerine teslim ediliyor.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; "MDM bünyesinde bir araya gelen Mamaklı kadınlar son derece üretken işler yapıyor. MDM ortaya koyduğu başarılı organizasyonlarla hem Mamaklı kadınların aile bütçesine destek sağlıyor, hem de vatandaşların özel günleri için ekonomik bir seçenek oluşturuyor. MDM'nin öncülüğünde hazırlanan bu özel gün şekerlerinden Mamaklı olsun olmasın bütün vatandaşlarımız faydalanabilir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nikah şekeri Mamaklı kadınlara kazanç kapısı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN