Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Can'ından oluyordu

Keçiören'de 200 metrelik uçurumdan düşen Levent Bilber, az daha canından oluyordu. Ekipler, talihsiz adamla 3 saat boyunca cep telefonuyla konuştu ve yerini bulmaya çalıştı

Uçurumda 'can' pazarı yaşandı. Önceki gece Keçiören Yeşilöz Mahallesi'ndeki 200 metrelik uçurumdan yuvarlanan Levent Bilber, sesini kimseye duyuramayınca 112 Acil ekiplerini aradı. Bir ağaca çarparak durabilen ve düşmenin etkisiyle bulunduğu yeri tarif edemeyen Bilber, yaklaşık 3 saat boyunca yetkililerle cep telefonu vasıtasıyla iletişim kurdu. Bilber, ormanlık alanda ağaç kenarında bulundu.

CEP TELEFONU KURTARDI

Geçirdiği talihsiz kazanın etkisiyle Hasköy tarafında olduğunu ancak bulunduğu yerle ilgili net bir şey bilmediğini söyleyen Levent Bilber, polis ve sağlık ekiplerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Yaralı halde sesini duyurmaya çalışan talihsiz adam, yetkililerle cep telefonu vasıtasıyla iletişim kurdu. 112 Komuta Kontrol Merkezi, Bilber ile telefon irtibatını bir an bile kesmedi.

"ALKOLSEVERLERİN UĞRAK YERİ"
Bilber'i ararken dik yamacın kenarlarına bakan polis ve sağlık ekipleri el feneriyle arama yaptı. Yaralı ve baygın halde bulunan Bilber, sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalesinin ardından Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Talihsiz adamın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Mahalle sakinlerinden Selahattin Bostanoğlu, "Kişi büyük ihtimalle alkollüydü. Çünkü bu bölge, genelde gece saatlerinde alkol alanların uğrak yeri" dedi.

AĞIR YARALI HALDE BULUNDU
Sağlık ekipleri, 3 saatlik çalışmanın ardından Bilber'i yaralı halde buldu.

HASTANEYE KALDIRILDI
Talihsiz adam, uzun süre bekleyişin ardından kurtarıldı ve hastaneye kaldırıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Can'ından oluyordu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN