Asfalttaki çukur sürücüleri bıktırdı

Bahçelievler 52. Sokak'ın altyapı çalışmaları nedeniyle kazılan yalnızca üstü kapatılarak bırakılan asfaltı, mahalle sakinlerini bezdirdi

Giriş Tarihi: 28.1.2013
Başkent'in trafiği en yoğun mahallelerinden biri olan Bahçelievler Mahallesi 52. Sokak'ta yer alan asfalt hem yolu düşen sürücüleri hem de mahalle sakinlerini bezdirdi. Altyapı çalışmaları nedeniyle kazılan ancak üzeri yalnızca çakıl ve toprakla kapatılan bölümler, üzerinden geçen araçların da etkisiyle dev çukurlar haline geldi.

YAMA YAPILMADI

Büyükşehir ve Çankaya belediyelerinin Bahçelievler Mahallesi'ne yeterince özen göstermediğini belirten mahalle sakinleri, buna örnek olarak cadde ve sokaklarda yer alan üzeri kapatılmayan çukurları gösterdi. Bahçelievler 52. Sokak üzerinde yer alan çukurlar, altyapı çalışması sonrası asfaltla yama yapılmadan kapatıldı.

"ÇÖZÜM ÜRETİLMİYOR"
Çukurların vatandaşların araçlarına hasar verdiğini ve yetkililere defalarca bildirilmesine karşın bir çözüm üretilmediğini belirten mahalle sakinleri, "Sokaktan geçen araçlar çukurlar yüzünden zor anlar yaşıyor. Kimileri çukuru fark edip yavaşlıyor ancak kimileri de fark etmeden hızla içine giriyor. Tabi bu durumda araçları ciddi hasarlar alabiliyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asfalttaki çukur sürücüleri bıktırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN