Siteler'de başladı Türkiye'ye açıldı

10 yıldır ofis mobilyası satışı yapan Cemal Tekin, tüketicilere garantili ve markalı ürünleri tavsiye ediyor. Genç işadamı, müşteri memnuniyetine öncelik veriyor

Giriş Tarihi: 28.1.2013
Genç yaşına rağmen Siteler'de mobilyacılık sektörüne adım atan, kısa zamanda çalışkanlığı ve azmiyle başarıyı yakalamış bir isim Cemal Tekin... Genç işadamı, Siteler'de başladığı ofis mobilyacılığı serüvenine şu an Türkiye'nin her tarafına yayılan geniş bayi ağıyla devam ediyor.
Cemal Tekin kimdir, bize kendinizden söz eder misiniz?

1980 yılında Ankara'da doğdum. Evliyim ve Dilruba isminde bir kızım var. Arı Koleji ve Anadolu Üniversitesi mezunuyum. 2003 yılından bu yana ofis mobilyası toptan ve perakende satışı ile uğraşıyorum.

AİLEM BENİ DESTEKLEDİ
Mobilya sektörüne girişiniz nasıl oldu, bunda ailenizin etkisi var mı?

Ailem çok uzun yıllardır meyve sebze komisyoncusudur. Boş kaldığım zamanlarda toptancı halinde bulunan işyerimize giderdim. "Devamlı bir şeyler yapmalıyım" diye kendi kendime söylenip duruyordum. Ticaretin gerçeklerini, zorluklarını o dönemlerde öğrenmeye başladım. Bir dönem, şu an ortağım olan amcamın yanına gittim. Enerji gerektiren, koşturma gerektiren bir iş yapmak istediğimi paylaştım. 2002 yılının son günleriydi. Aileme baba mesleğini değil de ofis mobilyası sektörüne girmek istediğimi söyledim, ailemin yanımda olması beni daha da cesaretlendirdi. 2003 yılı ocak ayında firmayı kurup çalışmaya başladık. Hala da kararlarımda onlara danışır fikirlerini alırım.
Ofis mobilyasında sektörün önce gelen firmalarından birisiniz. Ürün yelpazenizi oluştururken nelere dikkat ediyorsunuz?
Kalitesine güvenmediğimiz hiçbir ürünü satmıyoruz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için kaliteli ürünleri olabildiğince uygun fiyatla müşteriye sunuyoruz. Bu bize daimi müşteri ve tercih edilen firma statüsünü kazandırıyor. Ofis mobilyası ihtiyacı olan tüketicilere tavsiyemdir, garantili ve markalı ürünleri tercih etsinler. Bu hem sağlıkları hem de bütçeleri için kısa vadede büyük avantaj olacaktır. Markalı ve garantili ürünler, ergonomi açısından birçok teste tabi tutulur bu da özellikle çalışma koltuklarında çok önemli bir önceliktir benim için.

ARKADAŞINA GÖNDER
Siteler'de başladı Türkiye'ye açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN