'Çılgın'lar geri döndü

Giriş Tarihi: 8.2.2013

Congresium Ankara'da yarın ve 10 Şubat'ta gösteri yapmaya hazırlanan Çılgın Müzisyenler, biletler tükendiği için pazar günü de sahneye çıkacak

Başkent'te büyük bir ilgiyle karşılanan, yarın ve 10 Şubat'ta Congresium'da yapacakları gösterinin biletleri tükenen "Le Quatuor-Çılgın Müzisyenler", pazar günü ek bir gösteri daha düzenleyecek. Topluluk, yüksek kalitedeki klasik müzik repertuarını rock, caz, şarkı, dans, pandomim ve komediyle harmanlayarak muhteşem bir gösteri sunuyor.

KAPALI GİŞE OYNUYOR

PaGAGnini, MozArt Group ve gudesman&Joo gibi klasik müziği mizahla birleştiren birçok topluluğun kurulmasına ilham kaynağı olan Fransız grup, 30 yıldan bu yana dünyanın dört bir yanında kapalı gişe oynuyor. Jean Yves Lacombe (çello), Pierre Ganem (viyola), Laurent Vercambre (keman), Jean-Claude Camors'tan (keman) oluşan Çılgın Müzisyenler'in repertuvarında Mozart'ın "Küçük Bir Gece Müziği'nden Brahms'ın "Macar Dansı"na, Ravel'in "Bolero"sundan "Strangers in the Night" ve "Singing in the Rain"e, Fransız şansonlarından rap'e kadar uzanan çok geniş bir yelpaze var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çılgın'lar geri döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN