Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bala ile 'Sevgi Köprüsü'

Türk Kızılayı Ankara Şubesi, Bala Belediyesi ile 'Sevgi Köprüsü' protokolü imzaladı. Çalışmayla vatandaşa kolay hizmet verilecek

Giriş Tarihi: 21.2.2013
"SEVGİ Köprüsü" inşa edildi. Türk Kızılayı Derneği Ankara Şubesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmada yeni bir adım atarak, Bala Belediyesi'yle 'Sevgi Köprüsü' protokolünü imzaladı. Ankara Şube bundan böyle Bala Belediyesi'nden hem yardım alacak hem de bölgedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara daha kolay ulaşabilecek. Pilot uygulaması yapılan proje, ilerleyen günlerde tüm şehirlerdeki belediyelere yayılacak.

HASAT ZAMANI YARDIM
İki kurum arasında gerçekleştirilen protokolü Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz ve Türk Kızılayı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Hamza Aydoğdu imzaladı. Başkan Gürbüz, Ulucanlar'da hizmet veren aşocağının hububat ihtiyacını karşılayacaklarını belirterek, "Hasat zamanı ihtiyaç sahipleri için yemek veren aşocağına yardım yapacağız. Bulgur, un gibi hububat desteğiyle Kızılay'ın yanındayız" dedi.

'İç içe olacağız'
Türk Kızılayı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Hamza Aydoğdu, Bala Belediyesi'nde pilot uygulama yaptıklarını dile getirerek, bundan sonra tüm belediyelerle iç içe olacaklarını söyledi. Ankara Şube Başkanı Ahmet Hizanlıoğlu da Bala Belediyesi'yle birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarının belirterek, bu gibi ortak çalışmaların ihtiyaç sahipleri için çok önemli olduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bala ile 'Sevgi Köprüsü'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN