Tiyatroda 'aşka' geldik

Giriş Tarihi: 22.2.2013

Yenimahalle Belediyesi, tiyatroseverleri Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok ve Suna Keskin'in rollerini paylaştığı Aşka 103 Adım oyunuyla buluşturdu

Yenimahalleliler, tiyatroya doyuyor. Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok ve Suna Keskin'in rollerini paylaştığı Aşka 103 Adım oyunu, Yenimahalle Belediyesi 50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda sahnelendi. Romantik komedi tadındaki oyun 5 kişilik profesyonel kadrosuyla ilişkilerdeki gerçekleri izleyenlere mizahi dilde aktarıyor.

"AYNA TUTULUYOR"
Amerikan Tiyatrosu'nun en önemli oyun yazarlarından Neil Simon'un yazdığı oyunu, Nedim Saban'ın uyarlamasıyla Tiyatrokare sahneliyor. Aşka 103 komedide aile komedisinde yeni evli bir çiftin, küçücük evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliklerine ayna tutuluyor. Romantizmi bozan faktörler arasında aşırı titiz damat, özgürlüğünü yaşamak isteyen gelin, renkli komşu ve her derde deva kayınvalide bulunuyor.

"EVLİLİK DERSİ ALDIK"
"Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusunu izleyenlere düşündürten oyun, güldürürken aynı zamanda izleyenlere evliliklerinde nasıl davranmaları gerektiği konusunda mesaj veriyor. Oyuna eşi Azize Yaşar ile katılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Yenimahalle Belediyesi olarak tiyatroya büyük önem veriyoruz. Güzel bir geceyi evlilik dersi alarak bitirdik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiyatroda 'aşka' geldik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN