Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Düzce'nin 2023 hedefi Başkent'te konuşuldu

Ankara Düzceliler Derneği, Düzce Valisi Adnan Yılmaz'ı Başkent'te misafir etti. Dernek üyeleri, şehirle ilgi hazırladıkları raporu Vali Yılmaz'a sundu

1955 yılında kurulan, 12 Eylül 1980'de faaliyetlerine ara veren ve ardından 1981 yılında tekrar çalışmalarını hızlandıran Ankara Düzceliler Derneği, Başkent'te düzenlediği yemekte Düzce Valisi Adnan Yılmaz'ı ağırladı. AOÇ'de Gazi Fişek Fabrikası'nın Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen yemeğe Vali Yılmaz'ın yanı sıra Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Faruk Özlü, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ev sahipliğini Dernek Başkanı Semih Kıbrıs'ın üstlendiği yemekte Vali Adnan Yılmaz'ın başlattığı "Düzce'ye Ne Yapabiliriz" projesi doğrultusunda dernek üyeleri hazırladıkları raporu, Vali Yılmaz'a sundu. Düzce İçme suyu Projesi, İstanbul İçme suyu Büyük Melen Projesi, Melen Barajı ve HES Projesi ile Büyük Melene Mansaplanan Atık Suların Arıtılması projelerini içeren dosya, Vali Adnan Yılmaz'ın incelemesine sunuldu.

KAMPANYAYI ANLATTI
Yemekte Düzce'nin dışarıdan ve güncel olarak nasıl göründüğünü tek tek soran Vali Yılmaz, geceye katılan Düzceliler'i dinledi. Düzce için projelere açık olduğunun da altını çizen Yılmaz, "2023'te Nasıl Bir Düzce Hayal Ediyorsunuz? isimli internetten de ulaşılabilecek bir kampanya yürütüyoruz. Projeler ve yanıtları da yayınlanıyor. Bunu yapmaktaki amacımız bir beyin fırtınası oluşturarak Düzce için daha iyi işlere imza atmak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düzce'nin 2023 hedefi Başkent'te konuşuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN