Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ekosanayi'den SABAH Ankara'ya büyük ödül

Ekonomi alanında nabız tutan Ekosanayi Dergisi'nin düzenlediği "Yılın Başarılı İş İnsanları" töreninde SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ödüle değer görüldü

Özellikle ekonomi ve sanayi sektöründeki gelişmeleri takip eden Ekosanayi Dergis'nin geleneksel olarak organize ettiği "Yılın Başarılı İş İnsanları" ödül töreni Jw Marriott Otel'de gerçekleşti. Düzenlenen geceye çok sayıda siyasetçi, işadamı ve iş kadını katıldı. Farklı sektörlerden seçkin konukların da bulunduğu etkinlikte "Yılın Gazetecisi" ödülüne SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık layık görüldü. Gecenin ev sahipliğini ise derginin imtiyaz sahibi Nuray Başar üstlendi.

RENKLİ ANLAR

Düzenlenen ödül törenine milletvekilleri, oda başkanları, işadamları büyük ilgi gösterdi. Canlı müzik dinletisi ve yemekle başlayan gecede ödül töreniyle devam etti. Sanatçı Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün ödüllerini alırken salonu esprilerle kahkahaya boğdu. Renkli anların yaşandığı gecede tüm ödül alanlar birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Gece, müzikle devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekosanayi'den SABAH Ankara'ya büyük ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN