Ofis anlayışı değişiyor

Giriş Tarihi: 3.3.2013

Or-an'da, Konya ve Eskişehir yollarında plazaların ardı ardına yükselmesi, ofis mobilyası sektörünü de özel tasarımlara yöneltiyor

Ofis mobilyaları sektörünün öncü kuruluşlarından Ofis Tekin'in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, plazalarla birlikte ofislerde konfora ve işlevselliğe olan talebin arttığını, bu eğilimin üreticileri tasarıma yönelttiğini söyledi. Cemal Tekin, Siteler'de 10 yıldan beri ofis mobilyaları sattıklarını, kişiye özel tasarımlarıyla ürünlerinin büyük ilgi gördüğünü belirtti.

"DEĞİŞİM, SEKTÖRÜ ETKİLEDİ"
Ankara'nın hızla değiştiğini, bu değişimin tüm sektörleri etkilediğini anlatan Tekin, "Or-an'da, Eskişehir ve Konya yollarında ardı ardına plazalar yükselmeye başladı. Binalar son derece konforlu olunca doğal olarak ofis mobilyasında da konfora olan talep arttı. Yeni trend açık ofisler ve işlevsel ürünler. Ofis Tekin olarak bu değişime kısa sürede ayak uydurmayı başardık. Özel tasarımlar üreterek, her tür talebi karşılayacak duruma geldik" dedi.

TASARIMLARI İNCELEYECEK
Ofis mobilyası sektöründe tasarımın büyük önem kazandığını vurgulayan Cemal Tekin, "Ofis Tekin olarak trendleri yakından takip ediyoruz. 9-14 Nisan arasında düzenlenecek Milano Mobilya Fuarı'na giderek yeni tasarımları yerinde göreceğim" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ofis anlayışı değişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN