Kafkas'a altyapı şart

Giriş Tarihi: 11.3.2013

Keçiören'in 23 bin nüfusa sahip olan Kafkas Mahallesi, altyapı sorunlarıyla boğuşuyor. Vatandaşları çileden çıkaran kötü koku ise tüm mahalleyi sarıyor

Başkent'in en çok nüfusa sahip ilçesi Keçiören'de bulunan Kafkas Mahallesi, altyapı yetersizliği nedeniyle bölge sakinlerini çileden çıkarıyor. Her yağmurda taşan kanalizasyon, hem kötü kokuya hem de mahallede sağlıksız bir ortam oluşmasına yol açıyor. Sorunlu bölgeleri SABAH Ankara'ya gösteren Muhtar Seyfettin Aras, yetkililerin sorunu acilen çözmesi gerektiğini vurguluyor.

"HER YERDEN FIŞKIRIYOR"
Yağışlı geçen bahar ve kış aylarında kanalizasyon taşmalarının yaşandığını belirten Kafkas Mahallesi Muhtarı Seyfettin Aras, "Yaz aylarında ise mahallemize kötü bir koku hakim oluyor. Maalesef altyapımız tamamen yetersiz. Mevcut altyapı şu anda burada ikamet eden 23 bin nüfusun ihtiyacını karşılamıyor. Kanalizasyon neredeyse her yerden patlak verip fışkırıyor" dedi.

"GELEN GİDEN YOK"
Büyükşehir Belediyesi'ne konuyla ilgili dilekçe yazdığını ancak verimli bir sonuç alamadığını dile getiren Muhtar Aras, "Yazdığım dilekçeye yalnızca 'programa alındı en kısa zamanda yapacağız' şeklinde cevap verdiler. Ancak ne gelen oldu ne de giden. Özellikle Kurban Caddesi, Samim Sokak, 8 Sokak, Karakaya Caddesi ve Bağcılar Caddesi'ne kötü bir koku sahip" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Kafkas'a altyapı şart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN