Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konyalılar buluştu

Giriş Tarihi: 12.3.2013

Konyalılar Dayanışma Derneği üyeleri Keçiören Estergon Kalesi'nde bir araya geldi. Yemek, derneğin tekrar aktif hale gelmesi nedeniyle düzenlendi

Ankara, birçok ilin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Konyalılar Dayanışma Derneği'nin düzenlediği yemekte 500'e yakın Konyalı bir araya geldi. Keçiören Estergon Kalesi'ndeki etkinliğe ilgi büyük oldu. Derneğin tekrar aktif hale gelmesi nedeniyle düzenlenen organizasyona Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın da aralarında bulunduğu seçkin isimler katıldı.

HER AY BİR ETKİNLİK

Yemeğin ev sahipliğini Dernek Başkanı Mehmet Erkoç üstlendi. Erkoç, "Derneğin kuruluşu 1971 yılına kadar uzanıyor. Fakat bir ara faaliyetler kesintiye uğramış. Biz derneğimizi tekrar toparladık. Her ay bir faaliyet gerçekleştireceğiz. Ankara'da Konyalılar Tanıtma Günleri'ni de organize edeceğiz" diye konuştu.

VEKİLDEN DESTEK SÖZÜ
Gecede MHP Konya Milletvekili Mustafa kalaycı da konuşarak düşüncelerini paylaştı. Kalaycı, derneğin Ankara'da faaliyetlerine tekrar başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Derneğin Ankara'da yürüteceği tüm faaliyetlerde bizler de vekil olarak elimizden gelen desteği esirgemeyeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konyalılar buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN