Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lotus Çayyolu kazandırdı

Lotus Çayyolu, gayrimenkulde doğru yatırımın daha fazla kazanç getireceğini yatırımcısına kanıtladı

Giriş Tarihi: 24.3.2013
Özçelik-İmaj-Tan ortaklığıyla hayata geçirilen Lotus Çayyolu projesi, gayrimenkulde doğru zamanda doğru projeye yapılan yatırımın, borsa, döviz ve altından çok daha fazla kazandırdığını kanıtladı. Lotus Çayyolu projesinin satışa sunulduğu 2010-2012 aralığındaki 2 yıllık süreçte dolar yüzde 15.61, euro yüzde 14.12 değer artışı ile yüzde 17.26 olan enflasyon karşısında yatırımcısına kaybettirirken, Borsa'daki değer artışı yüzde 18.49 ile enflasyonun çok az da olsa üstünde gerçekleştirdi.

EN DOĞRU YATIRIM
Özçelik-İmaj-Tan ortaklarından Ahmet Pelit, Ekim 2012'de yaşamın başladığı Lotus Çayyolu'nun kendilerine olduğu kadar sakinlerine de kazandırdığı için büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Diğer projelerinde olduğu gibi Lotus Çayyolu'nu da inşaat ve malzeme kalitesine oranla makul denilebilecek bir fiyatla satışa sunduklarını kaydeden Pelit, "Gayrimenkulde doğru zamanda, doğru projeye yapılan yatırım her zaman diğer yatırım araçlarından çok daha fazla kazandırır" dedi.

DEĞERLİ BİR BÖLGE

Fiyatların doyum noktasına ulaşmadığını belirten Pelit, "Çayyolu, Ümitköy'ün merkezi eskiden Galleria'nın olduğu bölgeydi. Yeni yapılan iş merkezleriyle Lotus Çayyolu'nun bulunduğu alana doğru kayıyor. Kısa süre sonra bu bölge Çayyolu, Ümitköy'ün merkezi olacak. Metronun da gelmesiyle Ümitköy ve Çayyolu, Ankara'nın en değerli bölgelerinden biri olacak" diye konuştu.

YAŞAYAN MEKAN PROJESİ
Çayyolu,30 bin metrekare alanda 10 blokta 171 adet 4+1 tipte konuttan oluşuyor. "Yaşayan tasarımlar ve yaşanabilen mekanlar" anlayışı ile pek çok başarılı işe imza atan Lejant Mimarlık tarafından projelendirilen Lotus Çayyolu'nda yaşam Ekim 2012'de başladı. İki farklı tipte kat bahçeleri, teras ve çiçeklikleri ile dikkati çeken Lotus Çayyolu, diğer projelerden öne çıkıyor.

Eda Serttürk

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lotus Çayyolu kazandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN