Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alışverişte kalitenin adresi Gordion AVM

Giriş Tarihi: 25.3.2013

Ankara'nın en gözde alışveriş merkezleri arasında yer alan Gordion AVM'nin Genel Müdürü Hasan Altın, birçok ödüle sahip olduklarını belirterek, kaliteyi ön planda tuttuklarını açıkladı

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği, Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi 2012'de en yüksek puan alan AVM'leri açıkladı. İlk 3'e girmeyi başaran Gordion Alışveriş Merkezi'nin Genel Müdürü açıldıkları günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirtti. Altın, hem ödülle hem de AVM'yle ilgili birçok konuyu SABAH Ankara okuyucularıyla paylaştı.

Ödülle ilgili neler söylemek istersiniz?
AVM Hizmet Başarı Ödülleri, AVM'lerde gizli müşteri ekipleri tarafından hizmet kalitesi ölçümlenerek yapılan değerlendirmeler sonucu sahiplerini buluyor. Bu da bizim için çok önemli bir başarı kriteri. Gordion AVM, müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışı ile en yüksek standartlarda hizmet vermek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarımızın karşılığını almak ve bu gibi ödüllerle taçlandırılmak bizi ayrıca mutlu ediyor.

DİNAMİK BİR YAPI
Gerek konsepti ve lokasyonu gerekse marka karması ve hizmet anlayışıyla fark yaratan bir alışveriş merkezisiniz. Nedir sizi farklı kılan?
Gordion Alışveriş Merkezi olarak, 49 bin 950 metre karelik kiralanabilir alanda 150'den fazla mağazamızla ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesi ve özellikli marka karmasıyla güvenli, konforlu ve keyifli alışveriş ortamı yarattık. Aynı zamanda tüm aile bireyleri için farklı yemek ve eğlence alternatifleri sunuyoruz. Kafe ve restoranları, sinema ve eğlence merkeziyle, bulunduğu bölgenin sosyal cazibe merkezi haline gelen Gordion'da geçirilen zaman diliminin kalitesini artırmak için aktiviteler düzenliyoruz. Ziyaretçilerimiz her geldiğinde farklı sosyal etkinliklere katılabiliyor, özel avantajlar sunan kampanyalarla karşılaşabiliyor. Merkezimizin sürekli yenilenen, gelişen ve dinamik yapısı, ziyaretçilerimizin de beklentileriyle örtüyor.

3 MEYDAN VAR
Geniş ve ferah yapısı, konforuyla Gordion rahat alışveriş imkanı sunuyor. Buranın bölgeye olan katkısını unutmamak lazım…
Gordion, lokasyon itibariyle kolay ve rahat ulaşım imkanına sahip. Yakın civarda ikamet eden kişilerin yanı sıra, Çankaya başta olmak üzere diğer bölgelerden de gelen çok sayıda ziyaretçimiz bulunuyor. Yapımı süren metro hattının tamamlanmasıyla Gordion doğrudan metro girişi olan tek alışveriş merkezi olacak. Mimari olarak farklı bir yapıya sahip merkezimiz üç ana meydanı bulunan tek bir cadde etrafında düzenleniyor. Güneyden girildiğinde, renklendirilmiş elmasların değişken oyunu ile alt katlara ışık veren Bijoux Meydanı'na çıkılıyor. Caddenin aşağısında ise bir kentsel plazayı andıran Orta Meydan yer alıyor. Zemin kattan gökyüzüne doğru yükselen dikey dekoratif ve yapısal unsurlarıyla alışveriş merkezinin göz alıcı atmosferini vurgulayan Yiyecek Katı Meydanı bu sırayı taçlandırıyor. Bunun yanı sıra farklı bir mimariye sahip olan Gordion, AVM BREEAM sertifikasına sahip en büyük alışveriş merkezi olma özelliğiyle de öne çıkıyor. Ankara'daki ilk "Yeşil Alışveriş Merkezi" ve ilk Breeam Sertifikalı bina.

ARKADAŞINA GÖNDER
Alışverişte kalitenin adresi Gordion AVM
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN