Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH Anadolu el üstünde

İlk sayısı geçen hafta okuyucularla buluşan SABAH Anadolu, büyük ilgi gördü. Gazetemiz için "Kentlerimize ışık oldu. Çok beğendik" yorumları yapıldı

Giriş Tarihi: 27.3.2013
SABAH Anadolu, okuyucudan tam not aldı. İlk sayısı geçen hafta yayınlanan SABAH Anadolu, kentlere ışık oldu. Ankara'nın yanı sıra Kırıkkale, Konya, Kırşehir, Kayseri, Kütahya, Afyon, Eskişehir, Yozgat, Sivas'ta yayınlanan ek büyük ilgi gördü. Bu illerin ileri gelen temsilcileri SABAH Anadolu için "Kentlerimize ışık olacak. Projelerimizi görme, okuyuculara aktarma fırsatı bulacağız. Çok beğendik" yorumunu yaptı.

Çoközel bir gazete okuyucuyla buluşuyor
Tarih boyunca kentler uygarlıkları, uygarlıklar da kentleri sembolize etmişlerdir. Bu bağlamda Anadolu coğrafyası, tarihin her döneminde küresel vizyonun uygarlıklar merkezi olmuştur. Kültürlerin harmanlandığı Anadolu kentlerine giderek hayata dair ne varsa çok özel bir gazete olarak okuyucularla buluşacak olan SABAH Anadolu'ya uzun yayın yılları ve başarılar dilerim.

KAYSERİ VALİSİ ŞERİF YILMAZ
Şehir,Ankara'ya taşınacak
Yayın hayatınızda başarı diliyorum. Özellikle İç Anadolu'nun içinde lokomotif şehirlerden birisi Kayseri. Sabah Anadolu'nun yayın hayatına geçmesinin Kayseri'nin tanıtılması ve şehrin Ankara'ya taşınması adına çok büyük hizmet vereceğini ümit ediyorum. Kayseri'nin artık bölgesel bazda bir güç ve cazibe merkezi olduğunu hem Ankara'ya hem ulusal bazda dünyaya duyurma adına çok büyük bir dönem başlamış oldu.

ANKARA SANAYİ ODASI BAŞKANI NURETTİN ÖZDEBİR
İller arasında güç doğacak
SABAH Ankara haftada bir gün Ankara'yı Anadolu ile Anadolu'yu da Ankara ile buluşturma misyonunu üstlendi. Çok önemli bir görev olduğunu düşünüyorum. Sayın Başbakan'ın ASO 1. OSB'de ifade ettiği gibi, Ankara sanayisinde yaşanan "sessiz devrim"in rüzgarı nerdeyse artık bütün Anadolu'yu sarmıştır. SABAH Anadolu sayesinde iller arasında büyük bir sinerji meydana gelecek.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK
Anadolu'nun sesi olacak
SABAH Gazetesi'nin yeni eki olan SABAH Anadolu'ya yayın hayatında başarı diliyorum. Anadolu'nun sesi olması amaçlanan bu gazetenin her çarşamba çıkması hepimizi yurt haberlerini okumak için heyecanlı bir bekleyişe sürüklüyor. Hayırlı olsun

YOZGAT BELEDİYE BAŞKANI YUSUF BAŞER
Kentlerimizin sesi burada duyulacak
Sabah Anadolu yıllarca tanıtım sorunu yaşayan, sesini duyuramayan illerin yansıması olacak. Gazetenin içeriği, dizaynı ve baskısı çok güzel. Gazetede ilimize yer verilmesi bizi çok mutlu etti.

BAŞKANI OSMAN YILDIRIM
Burada olup bitenler kolaylıkla aktarılacak
Sabah Anadolu, Anadolu'nun gücünü herkese gösterdi. Yıllardır Anadolu'da olup bitenler sadece burada biliniyordu. Ancak şimdi herkes Anadolu kentlerinin önemini öğrenmeye başladı.

NERMİN KURT
İki yıldır SABAH Eskişehir ekini okuyordum. Artık Eskişehir haberlerini SABAH Anadolu'da okuyabileceğim. Geniş bir kitleye hitap etmesi çok güzel.

BÜŞRA HUYLU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ:
Ulusal bir gazetenin bu kadar geniş kapsamlı bir ek çıkardığını ilk defa gördüm. Sabah Anadolu'nun içeriği zengin. Ancak burç ve eğitimlerle ilgili sayfalar olursa daha güzel olur.

ESNAF - ADEM DÜZCAN:
Sabah Gazetesi'nin abonesiyim. Sabah Anadolu ile gazete daha dolu dolu oldu. Ekonomik ve sosyal gelişmeleri yıllardır güvenerek okuduğum Sabah Gazetesi'nden takip ediyorum. Şimdi Yozgat'la ilgili haberler de ekte yer alacak.

ALİ KABATAŞ: Sabah Anadolu eki çok güzel. Bölgemizdeki haberleri görebiliyoruz. Bu bizim için büyük bir fırsat. Sabah'ı zevkle okuyoruz. Sabah Anadolu çalışanlarına teşekkür ediyorum.

ÇAĞATAY AYTAÇ-RIDVAN UYSAL-TARIK YILMAZ-ALİ ALTUNDAŞ-ÖZGÜR SARI-MEHMET YILDIZ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH Anadolu el üstünde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN